Odkurzacze piorące

Poznaj ofertę profesjonalnych odkurzaczy piorących firmy Numatic. Na wszystkie odkurzacze producent udziela 2 lata gwarancji. Odkurzacze piorące przeznaczone są dla firm sprzątających do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. Idealne na myjnie samochodowe, do prania wnętrz samochodów. Różnią się między sobą mocą silników, wyposażeniem i pojemnością zbiornika. Nie wiesz, który odkurzacz piorący wybrać? Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Szybko odpowiemy.


Numatic George GVE370-2 odkurzacz piorący

Najtańszy i najpopularniejszy odkurzacz do prania wykładzin i dywanów. 2-lata gwarancji. Sprawdzony przez firmy sprzątające i automyjnie. Bogato wyposażony.

Numatic CT370-2 odkurzacz piorący

Przemysłowa wersja odkurzacza piorącego Numatic GVE 370


Numatic CT470-2 odkurzacz piorący

Profesjonalny odkurzacz piorący do prania wykładzin, tapicerek i dywanów. Bogate wyposażenie i duż pojemność zbiornika 27 litrów.

Numatic CTD570-2 odkurzacz piorący

Profesjonalny odkurzacz piorący z dwiema przemysłowymi turbinami ssącymi o łącznej mocy 2400W. Zbiornik 23 litry.


Numatic CTD900-2 odkurzacz piorący

Profesjonalny odkurzacz piorący z dwiema turbinami ssącymi o mocy 2400W. Duży zbiornik 40 litrów pozwala na długą nieprzerwaną pracę.

Numatic NHL15 profesjonalny odkurzacz piorący

Profesjonalny odkurzacz piorący Numatic do szybkiego prania dużych powierzchni dywanów i wykadzin. 3 dysze spryskujące z podwójnym ciśnieniem.Strona 1 z 1
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »

Działamy w całej Polsce

foto

Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

Dzwoń 609 133 034

Nasi klienci

  • 1
  • 2

Certyfikat rzetelności

haerson - rzetelna firma