Szorowarki do podłóg

Szorowarki, czyli urządzenia czyszczące do podłóg jednotarczowe bez funkcji osuszania podłogi w trakcie jej czyszczenia . Szorowarki czyszczą podłogi za pomocą ruchu szczotki dyskowej napędzanej silnikiem zamocowanym w głowicy urządzenia. Szorowarki jednotarczowe czyszczą posadzki skuteczniej aniżeli automatyczne maszyny szorująco-zbierające, jednakże ich minusem jest ograniczona wydajność pracy i konieczność dodatkowego osuszania podłogi.

Przeczytaj więcej na temat szorowarek do czyszczenia podłóg


Numatic LoLine NLL332 szorowarka do podłóg

Najtańsza szorowarka do półprofesjonalnych i profesjonalnych zadań w czyszczeniu podłóg. Lekka i łatwa do obsłudze. Rozmiar 13", zbiornik w standardzie.

Numatic HFM 1515szorowarka jednotarczowa

Szorowarka Numatic HFM 1515 (HF1515). Uniwersalna maszyna do czyszczenia podłóg - do profesjonalnych zastosowań. Do szorowania posadzek, szlifowania podłóg drewnianych i betonowych lub prania dywanów.


Numatic HFT 1530 szorowarka dwubiegowaszorowarka dwubiegowa

Jednotarczowa szorowarka do podłóg 2-biegowa. Może pracować również jako polerka do posadzek. 150 obr/min lub 300 obr/min. Rozmiar 16". Uniwersalne urządzenie czyszczące do podłóg.

Numatic LoLine NLL415 szorowarka do podłóg

Mała i tania szorowarka do półprofesjonalnych i profesjonalnych zadań w czyszczeniu podłóg. Szerokość robocza 14".


Numatic NPR 1515szorowarka do podłóg

Profesjonalna szorowarka wolnoobrotowa do czyszczenia podłóg. Idealnie doczyszcza posadzki. Rozmiar 16", zbiornik i trzymak padów w cenie maszyny.

Numatic NR1500S szorowarka

Profesjonalna urządzenie szorujące do czyszczenia i renowacji podłóg. Rozmiar 16", konstrukcja składana ułatwiająca przechowywanie i transport.


Numatic NRT 1530HDszorowarko-polerka do podłóg

Jednotarczowa szorowarka do podłóg 2-biegowa. Może pracować również jako polerka do posadzek. 150 obr/min lub 300 obr/min. Rozmiar 16". Uniwersalne urządzenie czyszczące do podłóg.

Numatic NRL 1500S szorowarka

Profesjonalna urządzenie szorujące do czyszczenia i renowacji podłóg. Szerokość robocza 18", waga 40 kg.


Numatic BMD1200S szorowarka jednotarczowa

Jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do gruntownego czyszczenia, prania wykładzin, krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych.

Szorowarka PRIMASTER COMBI

Mała szorowarka do czyszczenia trudno dostępnych miejsc o małych powierzchniach. Idealna do zastosowania w ciasnych pomieszczeniach. Można ją trzymać w ręce lub na długim uchwycie.Strona 1 z 1
  • « Poprzednia
  • 1
  • Następna »

Działamy w całej Polsce

foto

Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

Dzwoń 609 133 034

Nasi klienci

  • 1
  • 2

Certyfikat rzetelności

haerson - rzetelna firma