+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kategorie produktów

Wózki do sprzątania

Prezentujemy profesjonalne wózki do sprzątania Numatic i TTS przeznaczone dla personelu firm sprzątających, hoteli, biur, szkół lub sklepów. Wózki różnią się między sobą wielkością, konstrukcją, wyposażeniem i przeznaczeniem. Jeśli masz kłopot z wyborem bądź potrzebujesz dodatkowej informacji zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.

Sortuj według
Strona 1 z 3
Wyników 1 - 8 z 23

Wózek 2-wiadrowy z wyciskarką i uchwytem prowadzącym. Stelaż malowany proszkowo, pojemność wiader 15 lub 25 litrów.

Wózek jednowiaderkowy z wyciskarką. Stelaż malowany proszkowo, pojemność wiadra 15 lub 20 litrów.

Profesjonalny wózek do sprzątania 2-komorowy. Dodatkowo wyposażony w pojemnik na śmieci i dużą kuwetę. Małe wymiary: 820x395x1000mm

Najczęściej kupowany wózek dwuwiaderkowy z wyciskarką do sprzątania. Duże wiadra 28+15 litrów, wytrzymała podstawa z metalową ramą.

Strona 1 z 3
 • 22 marzec 2016

  Spraymop Numatic SMM40 - profesjonalny mop ze spryskiwaczem do mycia podłóg

  Numatic SMM40 (Spray Mop Master 40) to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych mopów ze spryskiwaczem do mycia podłóg wśród firm sprzątających oraz personelu sprzątającego w salonach sprzedaży, restauracjach, bankach, sklepach, biurach, przychodniach i innych obiektach. Pomimo, że produkt przeznaczony jest do wykorzystania profesjonalnego, idealnie sprawdzi się w warunkach domowych do szybkiego i skutecznego mycia podłóg o dużej powierzchni.

  Czytaj więcej…  
 • 22 marzec 2016

  Urządzenia czyszczące i skuteczne sprzątanie

  W naszej ofercie znajdziesz głównie urządzenia czyszczące angielskiego producenta firmy Numatic International. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu profesjonalnych urządzeń czyszczących już od ponad 30 lat. Urządzenia te stanowią główne narzędzie pracy w firmach sprzątających oraz firmach i instytucjach, które sprzątają się same, czyli za pośrednictwem własnego personelu.

  Czytaj więcej…  
 • 21 luty 2016

  Renowacja i polerowanie starych powłok zabezpieczających

  W dłuższym okresie czasu powłoka zabezpieczająca ulega ścieraniu, zmatowieniu, pojawiają się również zarysowania. Poziom zabezpieczenia podłogi powłoką zaczyna się obniżać, a wygląd powłoki staje się nieatrakcyjny. W takim wypadku należy odnowić powłokę poprzez usunięcie wierzchniej warstwy i wyrównanie wszelkich zarysowań i miejscowych uszkodzeń powłoki. Jest to prosta i mało kosztowna metoda renowacji powłok zabezpieczających.

  Czytaj więcej…  
 • 21 luty 2016

  Doczyszczanie - usuwanie starych powłok zabezpieczających

  1. Opróżnij pomieszczenie z mebli.
  2. Starannie pozamiataj posadzkę korzystając z mopa akrylowego (1).
  3. Użyj skrobaka lub szpachelki, aby usunąć przylegające zabrudzenia np. taśmę, naklejki, gumę itp (2).
  4. w wiadrze z czystą wodą lub zbiorniku maszyny jednotarczowej.
  5. Obficie nałóż roztwór roboczy na posadzkę za pomocą mopa lub maszyny jednotarczowej.

  Czytaj więcej…  
 • 01 luty 2016

  Sprzątanie w szpitalach - ogólne wytyczne

  W niniejszym artykule przedstawiamy przykładowe procedury obowiązujące w sprzątaniu profesjonalnym w szpitalach oraz innych placówkach opieki zdrowotnej.

  1. Czynności związane ze sprzątaniem w oddziałach Szpitala należy przeprowadzić zgodnie z zakresem utrzymania czystości opisanym w specjalnym dokumencie np. księdze higieny.

  2. W księdze higieny szpitalnej opisano zestaw instrukcji oraz procedur obrazujących wszystkie czynności sprzątania między innymi - szczegółowe wytyczne zawierające sposób, technologię sprzątania i dekontaminacji wszystkich pomieszczeń w obszarze medycznym Szpitala z uwzględnieniem stref...

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.