fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Przed pierwszym użyciem generatora wody ozonowanej

1. Sprawdź podłączenie urządzenia do źródła wody.

2. Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do prądu

w bezpieczny sposób.

3. Sprawdź datę przydatności osuszacza, w razie potrzeby wymień na nowy (wymagane raz na ok. 3 miesiące).

Instrukcja obsługi urządzenia Sanzonate Aquaflow

SPOSÓB UŻYCIA SANZONATE WODA OZONOWANA:

Obsługa generatora wody ozonowanej Sanzonate

Wodny ozon gotowy do użycia - nie rozcieńczaj. Codziennie tankuj świeży roztwór NAO.

Nie przetrzymuj i nie uzupełniaj roztworu w pojemnikach. Po pracy opróżnij zawartość pojemnika. Zużyj w ciągu 24 godzin.

Czyszczenie

Wodny ozon może być stosowany do mycia podłóg, posadzek, okien, poręczy, biurek. Do czyszczenia można użyć butelek ze spryskiwaczem, mopów oraz maszyn.

1. Pokryj powierzchnię wodnym ozonem.

2. Czyścić do uzyskania pożądanego efektu.

Dezynfekcja

1. Uprzednio wyczyszczoną powierzchnię pokryj ponownie roztworem wodnego ozonu NAO.

2. Pozostaw na min. 5 minut do wyschnięcia w temp. 20°C.

3. Pełna efektywność dezynfekcyjna roztworu NAO zgodnie z normami– 60 minut od zatankowania z urządzenia.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: nr 9763/24.

Przeznaczenie produktu: Płyn, produkt na bazie wodnego roztworu ozonu generowanego przez urządzenie Aquaflow Sanzonate™ przeznaczony do dezynfekcji metodą zanurzeniową urządzeń i powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością, w miejscach użyteczności publicznej, placówkach gastronomicznych, zakładach przetwórstwa spożywczego. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych oraz poliowirusa.

Rodzaj użytkowników: użytkownik profesjonalny.

Substancje czynne: Ozon wytwarzany z tlenu; WE: nie dotyczy; CAS: nie dotyczy; zawartość: 1 mg/l.

Postać produktu: płyn.

Skuteczność: bakteriobójcza zgodnie z normą EN 1276; bójcza wobec wirusów osłonkowych oraz poliowirusa zgodnie z normą EN 14476.

Stosowanie: W celu dezynfekcji uprzednio umyte: przedmioty, urządzenia lub akcesoria pozostawić na 5 min zanurzone w płynie. Nie wymaga spłukiwania. Temperatura: 20°C. Szczegółowe informacje dotyczące przechowywania produktu: Przechowywać w miejscu nienasłonecznionym w temperaturze 15-25°C. Termin przydatności: 1 godzina od wyprodukowania w urządzeniu Aquaflow Sanzonate™ do zastosowania.

Znaki ostrzegawcze: piktogramy i napisy określające ich znaczenie: brak.

Hasło ostrzegawcze: brak.

Zwroty ostrożności i pierwsza pomoc:

 • Wdychanie: Nie wdychać rozpylonej cieczy. W razie narażenia inhalacyjnego poszkodowanego wyprowadzić/wynieść na świeże powietrze. Zapewnić pomoc lekarską. Kontakt ze skórą: Usunąć zabrudzoną mokrą odzież. W razie kontaktu ze skórą płukać dużą ilością wody. W wypadku długotrwałego narażenia zapewnić pomoc lekarską.
 • Połknięcie dużych ilości: Wypić dużą ilość wody. Nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą. Zapewnić pomoc lekarską.
 • Kontakt z oczami: Płukać dużą ilością bieżącej wody. Unikać silnego strumienia ze względu na mechaniczne uszkodzenie rogówki. Zapewnić opiekę medyczną.

Skutki narażenia:

 • Wdychanie: Nie powoduje podrażnień górnych dróg oddechowych. Może wywoływać zawroty głowy.
 • Spożycie: W przypadku spożycia może spowodować podrażnienie błon śluzowych.
 • Kontakt ze skórą: Podrażnienie skóry objawia się pieczeniem lub swędzeniem.
 • Kontakt z oczami: Objawy podrażnienia oczu mogą obejmować pieczenie i/lub zaczerwienienie, i/lub spadek ostrości widzenia.

Postępowanie z odpadami produktu: Produkt usuwać z odpadami komunalnymi.

Podmiot odpowiedzialny: Agapit Sp z o. o. Sp. j.; ul. Marii Zientary-Malewskiej 26; 10-302, Olsztyn. Tel. +48 600 33 55 66.

 

Woda ozonowana

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */