fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów
W końcu się za to wzięliśmy. Na placu boju pojawiły się odkurzacze piorące angielskiej marki Numatic oraz włoskiego producenta Santoemma. Tym razem skonfrontowaliśmy możliwości tych urządzeń podczas prania tapicerki za pomocą ssawki z wewnętrznym natryskiem. Mamy bardzo interesujące spostrzeżenia i wnioski. Jeśli planujesz zakupić odkurzacz do prania tapicerek to zapraszamy do kontaktu z nami, przedstawimy Ci wady i zalety poszczególnych urządzeń.
test-odkurzaczy-pioracych-santoemma-numatic

Ssawka do prania tapicerek z wewnętrznym natryskiem

Ssawka do prania ekstrakcyjnego mebli tapicerowanych, foteli samochodowych i innych tapicerek. Wykonana z mocnego tworzywa, dysza metalowa. Dysza umieszczona wewnątrz ssawki, dzięki czemu obieg wody pozostaje wewnątrz ssawki. Kształt i spust ssawki tapicerskiej jest ergonomicznie wyprofilowany i zapewnia wygodne trzymanie bez uczucia zmęczenia nawet podczas dłuższej pracy.

Zaleta ssawki z wewnętrznym natryskiem:

Ssawka z zamkniętym obiegiem wody sprawia, że woda pozostaje wewnątrz ssawki i nie rozpryskuje się na zewnątrz. Szczególnie przydatne podczas prania tekstyliów odpychających wodę, impregnowanych np. Penta, Carabu a także tapicerek/zagłówków nad łóżkiem, wykańczania krawędzi dywanów oraz wnętrz samochodowych.

test-odkurzaczy-pioracych-santoemma-numatic

Do testów wzięliśmy odkurzacz piorący włoskiego producenta Santoemma Sabrina Mini oraz angielskiej firmu Numatic GVE370. Sabrina Mini ma pompę o mocy 4 barów, a Numatic tylko 2 bary. Dodatkowo różnią się między sobą pojemnością zbiornika. Tu wygrywa również Santoemma, ponieważ można ją zatankować aż 14 litrów roztworu czyszczącego, podczas gdy George'a można napełnić tylko 6 litrami. Wpływa to na efektywność pracy, Numatica trzeba często opróżniać i napełniać podczas dłuższego prania.  

test-odkurzaczy-pioracych-santoemma-numatic

Bardzo pozytywnie byliśmy zaskoczeni poręcznością naszej nowej ssawki z wewnętrznym natryskiem. Jest bardzo zgrabna i wąska. Podcza prania tapicerski samochodowej łatwo dociera wszędzie tam, gdzie nie mieszczą się ssawki oryginalne marki Numatic oraz Santoemma. Korzystanie z niej podczas płukania tkaniny jest bardzo komfortowe. Dodatkową zaletą, jest fakt, że nie przemacza sąsiędnich materiałów i powierzchni, które powinny zostać suche podczas prania.

test-odkurzaczy-pioracych-santoemma-numatic

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */