+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kategorie produktów

Najnowszy cennik Numatic - aktualizacja z dnia 3 czerwca 2015

cennik numaticNa skutek niestabilnej angielskiej waluty importer urządzeń czyszczących Numatic był zmuszony do częstej zmiany cennika katalogowego Numatic. Tylko w tym roku odnotowano już 3 zmiany cen. Na początku czerwca zostanie zaprezentowany nowy cennik uwzględniający zarówno podwyżki jaki i obniżki na niektóre urządzenia czyszczące Numatic. Nowy cennik można pobrać z linka umieszczonego poniżej. Przypominamy, że w cenniku Numatic znajdują się ceny katalgowe, które można negocjować. Chętnie udzielimy rabatu powodując tym samym, że nasza oferta będzie tańsza niż na allegro.

Tak jak zawsze to bywa przy wprowadzeniu nowego cennika niestety ceny poszły znowu w górę, ale nie na szczęście nie wszystkie. Zmuszeni byliśmy do podniesienia cen kilkunastu produktów (m.in. wózków sprzątających serii NCC, CCAT, wózków hotelowych SKAT 11 i SKAT 12, automatu czyszczącego do podłóg TT 4045) ale z drugiej strony obniżyliśmy ceny wielu produktów ( m.in. odkurzaczy piorących GVE 370, CT 470, SKAT 22) oraz obniżyliśmy także ceny zakupu dla dealerów kilku produktów z tzw. cennika „sztywnego” (np. WVD 570-2 czy WVD 900-2).

Najniższe ceny urządzeń czyszczących Numatic

Jeśli jesteś zainteresowany rabatem bądź szukasz niższej ceny skontaktuj się z nami na:

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub zadzwoń pod numer 609 133 034.

Odpowiadamy natychmiast! Gwarantujemy najniższą cenę na zakup sprzętu do sprzątania NUmatic

Ceny katalogowe Numatic

Cennik pełny Numatic

Cennik specjalistyczny

Ceny urządzeń czyszczących Numatic są cenami katalogowymi, od których przysługuje rabat handlowy uzależniony od wartości bądź liczby produktów Numatic w zamówieniu. Prowadzimy elastyczną politykę cenową, co oznacza, że staramy się dopasować do możliwości finansowych naszych klientów. 

Cennik maszyn do czyszczenia podłóg Numatic jest oficjalnym cennikiem importera Numatic w Polsce. Ceny te mogą się zmienić bez wcześniejszej zapowiedzi i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

 

 

 • 08 czerwiec 2018

  Galeria zdjęć - szkolenia z technik profesjonalnego sprzątania

               

   
 • 20 kwiecień 2018

  Szkolenia z prania dywanów, wykładzin i tapicerek - nowy cykl szkoleń dla firm sprzątających

  Zapisz się na szkolenie z profesjonalnego prania dywanów, wykładzin i tapicerek. przeczytaj więcej na temat cyklu szkoleń “Wielkie Pranie w Haersonie”.

  Czytaj więcej…  
 • 21 luty 2018

  Jaki odkurzacz do biura? Odkurzacze biurowe - poradnik

  Jeśli wybierasz odkurzacz do biura przeczytaj ten artykuł. Dowiedz się, jakie kryteria musi spełniać odkurzacz biurowy, aby sprzątać szybko i skutecznie. https://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne/odkurzacze-do-biur.html J

  Czytaj więcej…  
 • 06 grudzień 2017

  Akumulatory żelowe - zalety i zasady eksploatacji

   

  numatic akumulatory zelowe blog

  Czytaj więcej…  
 • 17 listopad 2017

  Profesjonalne pranie dywanów - jak rozpocząć działalność?

  Jeśli zastanawiasz się nad założeniem firmy piorącej dywany i tapicerki to koniecznie przeczytaj ten artykuł - porady, wskazówki i wiedza na temat prania dywanów.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.