fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Istnieje kilka czynników, które mogą wpłynąć na to, że niektóre maszyny czyszczące nie myją dokładnie podłóg. Zapoznaj się z możliwymi przyczynami takiej sytuacji:

 1. Brak doświadczenia operatora maszyny czyszczącej - jeśli ustawienia maszyny do mycia podłóg nie są odpowiednie dla danego rodzaju powierzchni lub rodzaju zabrudzeń, to może to prowadzić do niedokładnego czyszczenia. W rezultacie pojawiają się smugi, niedomyte miejsca lub następuje proces nawarstwienia się zabrudzeń w dłuższym okresie czasu 
 2. Złe działanie szczotek lub padów czyszczących - szczotki i pady są jednym z kluczowych elementów zapewniających skuteczność maszyn do mycia podłóg. Jeśli szczotki albo pady są zbyt zużyte lub źle ustawione, to mogą one nie usuwać zabrudzeń w wystarczający sposób, co prowadzi do niedokładnego czyszczenia.
 3. Niewłaściwie dobrany środek czyszczący - woda i detergenty używane do czyszczenia mogą mieć wpływ na efektywność maszyny czyszczącej. Środki czyszczące w koncentracie należy odpowiednio dobrać do rodzajów zabrudzeń oraz czyszczonej powierzchni. Jeśli środek jest niewłaściwie dobrany to w rezultacie nie będzie efektywnie rozpuszczał zabrudzeń.
 4. Uszkodzone lub zbyt zużyte części - maszyny do mycia podłóg są skonstruowane z wiele wrażliwych na eksploelementów, takich jak filtry, uszczelki, węże sące i inne, które mogą ulec uszkodzeniu lub zbyt szybko się zużyć. Jeśli te elementy nie są regularnie konserwowane lub wymieniane, to mogą powodować wadliwe działania maszyny do mycia podłóg np. pozostawiania dużej wilgoci na podłodze, smug lub niedokłade osuszanie powierzchni podłogi. W konsekwencji prowadzi to odkładania się zanieczyszczeń i ich nawarstwiania się w dłuższym okresie czasu.
 5. Niewłaściwe ułożenie głowicy maszyny szorującej jednotarczowej - maszyny do mycia podłóg wymagają odpowiedniego ułożenia, aby działały skutecznie. Jeśli maszyna jest źle ułożona, to może to wpłynąć na jej efektywność w czyszczeniu.

Podsumowując, niedokładne czyszczenie podłóg przez niektóre maszyny czyszczące może wynikać z różnych przyczyn. Właściciele maszyn powinni regularnie sprawdzać i konserwować urządzenia, a także używać odpowiednich ustawień, detergentów i innych narzędzi, aby zapewnić jak najlepszą jakość czyszczenia.

Najczęściej zadawane pytania na temat maszyn czyszczących do mycia podłóg:

 1. Jakie są korzyści z maszyn do mycia podłóg?
 2. Jakie są największe problemy z użytkowaniem maszyn czyszczących
 3. Co się zużywa najszybciej w maszynach czyszczących?
 4. Ile kosztuje maszyna do mycia podłóg?
 5. Jakie są koszty eksploatacji maszyn czyszczących?
 6. Dlaczego niektóre maszyny czyszczące nie myją dokładnie podłóg?
 7. Jak zbudowana jest maszyna do mycia podłóg
 8. Jak obsługiwać maszynę czyszczącą do mycia podłóg
 9. Co należy wiedzieć o maszynach do mycia podłóg przed dokonaniem zakupu?
 10. Czym się kierować przy zakupie maszyny czyszczącej?

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */