fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

maszyna do czyszczenia podłóg

 

Przed tym pytaniem stoi wielu administratorów szkół, szpitali, przychodni, zakładów produkcyjnych, firm sprzątających czy magazynów. Jeśli jesteś jednym z nich i właśnie podejmujesz decyzję o zakupie automatycznej maszyny do czyszczenia podłóg to powinieneś przede wszystkim poznać, czym różnią się między sobą poszczególne modele. A tych w ofercie każdego producenta maszyn czyszczących jest wiele. Zwłaszcza Numatic International przoduje w różnorodności i bogactwie oferowanych maszyn do automatycznego czyszczenia podłóg.

 

Wybór maszyny czyszczącej

Wybór odpowiedniej maszyny czyszczącej nie jest trudny dla osoby znającej branżę sprzątania. Najważniejsze różnice pomiędzy modelami to sposób zasilania oraz wydajność czyszczenia:

 • kablowe (zasilane z sieci)

 • bateryjne (zasilane akumulatorami).

 

Automat szorująco-zbierający zasilany kablem jest dużo tańsze od modelu bateryjnego, zarówno w zakupie inwestycyjnym jak i koszcie eksploatacji. Minusem maszyn czyszczących kablowych jest ograniczony zasięg pracy oraz przeszkadzający kabel ograniczający ruchy operatora. Minusem bateryjnej maszyny do czyszczenia podłóg jest z kolei ograniczony czas pracy na 1 ładowaniu baterii/akumulatorów.

Maszyny do czyszczenia podłóg z automatycznym osuszaniem podłóg różnią się między sobą wydajnością. Parametr wydajności wynika z danych technicznych, czyli bierzemy pod uwagę szerokość szczotki czyszczącej oraz pojemność zbiorników. Tańsze urządzenia czyszczące mają mniejszą wydajność pracy, czyli w ciągu godziny pracy czyszczą mniejszą powierzchnię podłogi, a te droższe są bardziej wydajne i pozwalają wyczyścić większy metraż.

Maszyny czyszczące - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Istnieją również inne różnice pomiędzy modelami maszyn, poznamy je w toku podejmowania decyzji o zakupie oraz określaniu swoich potrzeb. Aby wybrać odpowiedni model musimy przed zakupem odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

1. Jak duża jest powierzchnia podłogi do czyszczenia?

2. Jak często będziemy czyścić?

3. Jak szybko musimy to wyczyścić?

4. Jaki mamy budżet?

5. Jakie są inne ograniczenia na obiekcie/personelu sprzątającego?

Zakup maszyny czyszczącej do podłóg nie jest decyzją łatwą, zwłaszcza jeśli musimy wydać kilka lub kilkanaście tysięcy złotych.

Maszyny do mycia podłóg znajdziesz tutaj https://www.haerson.pl/maszyny-czyszczace.html

W naszej firmie podczas tego procesu pomagają wyspecjalizowani doradcy dostępni pod numerem telefonu 609 133 034 lub adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */