fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Koszty eksploatacji maszyn do mycia podłóg zależą od rodzaju maszyny (kablowa/bateryjna), intensywności jej użytkowania (dziennie/co tydzień/co miesiąc) oraz czynników związanych z eksploatacją, takich jak:

 • Koszty wody i detergentów - maszyn do mycia podłóg wymaga wody i detergentów do skutecznego czyszczenia powierzchni. Koszt wody i detergentów zależy od cen na rynku oraz intensywności użytkowania maszyny czyszczącej podłogi.
 • Koszty serwisowania i wymiany części - maszyny do mycia podłóg wymagają regularnej konserwacji i wymiany części, takich jak filtry, szczotki, węże ssące, uszczelki, zawory, turbiny ssące, koła itp. Koszty serwisowania i wymiany części zależą od rodzaju maszyny oraz intensywności jej użytkowania. Przyjmuje się, że w ciągu 5 lat koszty serwisu i wymiany części wynosi około 70% wartości zakupu urządzenia 
 • Koszty wynagrodzenia pracowników - maszyny czyszczące podłogi wymagają odpowiedniego szkolenia i wiedzy na temat ich użytkowania, co wiąże się z kosztami wynagrodzenia pracowników odpowiedzialnych za obsługę i konserwację maszyn czyszczących.

Podsumowując, koszty eksploatacji maszyn do mycia podłóg są złożone i zależą od wielu czynników. Administratorzy obiektów, na których wykorzystuje się maszyny czyszczące do mycia podłóg powinni uwzględnić te koszty podczas planowania budżetu oraz regularnie monitorować i kontrolować koszty, aby utrzymać ich na odpowiednim poziomie.

Najczęściej zadawane pytania na temat maszyn czyszczących do mycia podłóg:

 1. Jakie są korzyści z maszyn do mycia podłóg?
 2. Jakie są największe problemy z użytkowaniem maszyn czyszczących
 3. Co się zużywa najszybciej w maszynach czyszczących?
 4. Ile kosztuje maszyna do mycia podłóg?
 5. Jakie są koszty eksploatacji maszyn czyszczących?
 6. Dlaczego niektóre maszyny czyszczące nie myją dokładnie podłóg?
 7. Jak zbudowana jest maszyna do mycia podłóg
 8. Jak obsługiwać maszynę czyszczącą do mycia podłóg
 9. Co należy wiedzieć o maszynach do mycia podłóg przed dokonaniem zakupu?
 10. Czym się kierować przy zakupie maszyny czyszczącej?

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */