fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

kurs sprzątania, szkolenia dla firm sprzątającychCoraz więcej firm oferuje szkolenia dla firm sprzątających oraz kursy sprzątania. W internecie można znaleźć wiele różnych ofert wyspecjalizowanych firm szkoleniowych oferujacych usługi szkoleniowe nie tylko ze sprzątania ale również kursy komputerowe, sekretarek, zarządzania, czy pisania na maszynie, a w skrajnym przypadku nawet kursy szydełkowania. Jeśli szukasz firmy szkoleniowej, aby pogłębić swoją wiedzę na temat sprzątania profesjonalnego to uważaj na takie firmy i przyjrzyj się dokładnie szkoleniu, które oferują.

Jak zbadać czy firma szkoleniowa jest wiarygodna i czy zapewni Ci dokładnie tego czego szukasz? Jak zweryfikować czy szkolenie ze sprzątania, które zamierzasz odbyć pomoże Ci rzeczywiście zdobyć nowe kwalifikacje? Nic prostszego -  przepytaj dokładnie osobę oferującą kurs sprzątania o następujące kwestie:

 • zakres szkolenia - wypytaj dokładnie o program i tematy oraz liczbę godzin, która jest przeznaczona
 • trenerzy - wypytaj, kto będzie szkolił, jakie ma uprawnienia oraz jakie ma doświadczenie praktyczne
 • sprzęt do sprzątania - zapytaj o maszyny i urządzenia, na których będziesz się uczył sprzątania i czyszczenia
 • certyfikat - dowiedz się, jak będzie wyglądał certyfikat szkoleniowy i jakie uprawnienia nabywasz, dzięki temu certyfikatowi

Ile potrzeba czasu na przeprowadzenie dobrego szkolenia dla firm sprzątających? Trudno jednoznacznie określić, zawsze czas szkolenia i kursy są limitowane ze względu na koszty, jakie jest gotów ponieść uczestnik szkolenia. W internetowych ofertach firm szkoleniowych podaje się na przykład 40 godzin (5x8godzin) szkolenia ze sprzątania, przy czym są to szkolenia teoretyczne, po których uczestnik nadal nie ma pojęcia, jak używać maszyn czyszczących skutecznie i bezpiecznie dla siebie i otoczenia.

Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach praktycznych. Pokazujemy techniki i metody stosowane w firmach sprzątających, które prowadzą do skutecznego i szybkiego usuwania zanieczyszczeń i prac porządkowych. Znamy się na tym, ponieważ nasz zespół trenerów wykonywał pracę firm sprzątajacych. Zapraszamy na nasze szkolenia, przeprowadzamy je profesjonalnych urządzeniach czyszczących firmy Numatic. Więcej czytaj tutaj  http://www.haerson.pl/szkolenia-z-zakresu-profesjonalnego-sprzatania.html

 


Zainteresował Cię nasz artykuł?

                                         Polub nasz fanpage social facebook box blue icon google icon youtube icon

prawa autorskie

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */