fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Którą maszynę czyszczącą wybrać?

W toku naszej codziennej pracy z klientami wielokrotnie spotkaliśmy się z potrzebą odpowiedzenia na pytanie: czym się różni maszyna czyszcząca Numatic o symbolu np. TT4045 od maszyny czyszczącej Numatic TT4055. Pytania te padają ze strony administartorów szkół, biur, kierowników magazynów czy firm sprzątających.

Jako pierwsi w Polsce i jedyny dealer urządzeń czyszczących Numatic opracowaliśmy tabelę porównania maszyn czyszczących do mycia podłóg firmy Numatic. Przygotowanie porównania maszyn czyszczących Numatic nie było trudne, po prostu nikt inny nie wpadł pierwszy  na ten pomysł. Nasza firma jako dealer Numatic chcemy służyć jak najlepszą pomocą naszym klientom i dlatego publikujemy ten materiał.

W załączonej tabeli możesz sprawdzić poszczególne parametry maszyn czyszczących Numatic od najmniejszej o szerokości czyszczenia 35 cm do największej maszyny o szerokości szczotki 65 cm. Zestawienie zbiorcze kablowych urządzeń czyszczących do mycia podłóg pozwala na łatwe i szybkie porównanie nie tylko pojemności zbiorników, ale również wagi, wymiarów i innych ważnych z punktu widzenia użytkowania parametrów.

Jeśli jednak nie znajdziesz w tym porównaniu ważnej dla siebie informacji, która pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenie czyszczące do czyszczenia podłóg, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że wydajność pracy maszyny czyszczącej zależy nie tylko od szerokości szczotki czyszczącej czy pojemności zbiornika na płyn czyszczący. W trakcie sprzątania określonych obiektów i rodzajów podłóg pojawia się szereg innych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze automatycznej szorowarki do mycia podłóg.

tabela porównania maszyn czyszczących Numatic

 

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */