fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Szorowarka pionowa tsm willmop 35 b

szorowarka-pionowa-tsm-willmop-35-b2
szorowarka-pionowa-tsm-willmop-35-b3
szorowarka-pionowa-tsm-willmop-35-b4
Pionowy automat do mycia posadzek, zasilany bateryjnie, szerokość pracy 370 mm, wydajność 1400 m2/h

Szorowarka pionowa TSM Willmop 35 B jest urządzeniem, które zastępuje klasyczny mop z wiadrem.

Pozwala poprawićwydajność i produktywnośćprocesu czyszczenia posadzki.

TSM Willmop 35 Błączy w sobie dużą moc i wydajnośćmaszyny czyszczącejprzemysłowej z mobilnością i elastycznością mopa podłogowego, pozwalając użytkownikowi na czyszczenie na poziomie 1400 m²/h.

Taką wydajność umożliwiaszerokość pracyszczotek (370 mm),pojemność zbiornikana czystą (3,3 L) i brudną (3,5 L) wodę, oraz akumulator litowojonowy, który jest w stanie pracować do 70 minut.

Konstrukcja urządzenia pozwala na czyszczenie podłogi w trudno dostępnych przestrzeniach dzięki konstrukcji pozwalającej na pracę maszyną czyszczącąw zakresie 360 °.

Szorowarka pionowa Willmop 35 B sprawdzi się idealnie w:

 • sklepach,
 • salonach fryzjerskich,
 • szpitalach,
 • szkołach,
 • restauracjach,
 • siłowniach,
 • jak i wszystkich innych zatłoczonych miejscach, które stoją przed zadaniem dokładnego i profesjonalnego sprzątania w możliwie jak najkrótszym czasie

 

 

 

  Eliminuje bakterie, zapobiegając przenoszeniu chorób, zmniejszając tym samym objawy alergii i astmy. Oszczędność wody podczas użytkowania. Zwiększona wydajność, redukcja czasu pracy operatora i przestojów.

Znacząco zmniejsza zużycie
środków dezynfekujących i produktów chemicznych.

Optymalizacja ilości operatorów i ich czasu pracy.

 

 

 

Omiń wszelkie przeszkody

Swobodne i łatwe poruszanie się wraz z profesjonalną maszyną czyszczącą jest możliwe dzięki małej wadze maszyny.

WILLMOP 35 umożliwia ciągłość pracy bez zatrzymywania się nawet jeśli na swojej drodze znajdziesz schody, ponieważ można go łatwo podnieść.

Uchwyt u podstawy pozwala na wygodne i bezpieczne przenoszenie urządzenia z jednego piętra na drugie bez ograniczeń.

 

Moc w kompaktowej konstrukcji

Maszyna czyszcząca WILLMOP 35 wyposażonajest w dwa wysokoobrotowe silniki szczotek i optymalny docisk na szczotki, co zapewnia dobre rezultaty czyszczenia.

Jego niewielkie rozmiary pozwalają dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych miejsc, takich jak np: narożniki. Kółka odbojowe natomiast chronią meble przed uszkodzeniem.

 

 

 

Niezwykła zwinność

Innowacyjny elastyczny przegub szorowarki do mycia posadzekWILLMOP 35 umożliwia nieograniczony zakres ruchu do 360°, dając swobodę pracy jedną lub obiema rękami, zapewniając ergonomię i wygodę podczas użytkowania.

Rękojeść maszyny czyszczącejWILLMOP 35 osiąga nachylenie do 36° nad ziemią, umożliwiając dotarcie do miejsc, które do tej pory były nieosiągalne: pod stołami, między krzesłami, pod meblami o niskiej wysokości.

 

Pełna kontrola na wyciągnięcie ręki

Automat myjącyWilmop 35 został wyposażony w intuicyjny panel zarządzania trybami pracy. Jednym pokrętłem możemy zmieniać program czyszczenia.

Ssawa automatycznie reaguje na wybrany program i zmienia swoje ustawienie (podnoszenie, opuszczanie). Pionowa szorowarka to świetny zastępnik mopa. Posadzka już po jednym przejeździe maszyny czyszczącejpozostaje czysta i sucha.

 

 

 

Przyjazny środowisku

Praca z WILLMOP 35 oznacza czyszczenie ekologicznym urządzeniem. Zużycie wody i środków chemicznych, a także poziom hałasu są utrzymywane na minimalnym poziomie.

Maszyna do mycia posadzekWILLMOP 35 przechodzi w tryb gotowości jeśli operator zdejmie ręce z uchwytu. Natomiast wyłącza się całkowicie, jeśli pozostanie w trybie gotowości przez zbyt długi czas, oszczędzając tym samym energię baterii.

 

Higiena i bezpieczeństwo

SzorowarkaWILLMOP 35 gwarantuje czystość i higienę, przewyższając tym samym poziom osiągany przy użyciu tradycyjnego mopa.

Wbudowany czujnik, automatycznie wyłącza zarówno ssanie jak i maszynę, ostrzegając operatora migającym światłem gdy nadchodzi czas opróżnienia zbiornika na brudną wodę.

W przypadku nagłej przerwy w pracy, po zdjęciu dłoni z uchwytu urządzenia rękojeść przechodzi do pozycji pionowej a maszyna czyszczącazostaje automatycznie wyłączona.

 

 

 

Rozwiązanie spełniające największe oczekiwania

Pomyśleliśmy o rozwiązaniu, pokonującym bariery mobilności w wąskich przestrzeniach, które są ograniczeniem dla większych automatów szorująco-zbierających. Taka idea towarzyszyła twórcom urządzeń do mycia posadzek o nazwie WILLMOP.

Maszyny czyszcząceWILLMOP charakteryzują główne cechy, takie jak: lekkość, szybkość, elastyczność,ergonomia i intuicyjność rozwiązań ułatwiających pracę. Jest to idealna alternatywa w porównaniu z pracą z wykorzystaniem tradycyjnego mopa i niedogodnościami jej towarzyszącymi.

Modele 35 i 50 charakteryzują się różnymi pojemnościami, jak i różną szerokością pracy w zależności od potrzeb użytkownika. Idealnie sprawdzą się do szybkiego i głębokiego czyszczenia, nawet w najciaśniejszych zakamarkach.

 

szerokość pracy [mm]
370
wydajność maszyny [m²/h]
1400
średnica szczotki [mm]
2x188
szerokość ssawy [mm]
380
zbiornik zanieczyszczeń [l]
3.5
zbiornik detergentu [l]
3.3
moc znamionowa [W]
450
moc silnika ssania [V/Hz - V/W]
250 W
moc silnika szczotek [V/Hz - V/W]
2 x 100 W
nacisk szczotki [kg]
18
obroty szczotki [rpm]
350
wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm]
490-1190-465
ilość szczotek
2
podciśnienie [mm/H2O]
890
czas pracy [min.]
do 70
waga z baterią [kg]
26
zasilanie [V]
24


  • Maszyna Willmop 35 B


  • bateria litowo-jonowa 13 Ah


  • ładowarka 5A


  • 2x szczotka standardowa PPL0,4


  • przednie światła LEDPrintEmail
Description


Maszyny do czyszczenia podłóg są niezbędnymi urządzeniami do utrzymania czystości podłogi w miejscach takich jak biura, galerie handlowe, szkoły czy szpitale. Automatyczne maszyny do czyszczenia podłóg ułatwiają dokładne, szybkie i komfortowe codzienne mycie, czyszczenie wszystkich rodzajów posadzek, zwłaszcza tych o większej powierzchni. W każdym pomieszczeniu, które wymaga mycia podłogi o powierzchni większej niż 100 m kw. warto jest rozważyć zastosowanie maszyny do czyszczenia podłogi z uwagi na fakt, że mycie ręczne będzie trwało dłużej i będzie mniej dokładne. Używanie maszyn czyszczących przynosi wiele korzyści, zarówno w kontekście efektywności, jak i wygody. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj https://www.haerson.pl/jakie-sa-korzysci-z-uzytkowania-maszyn-do-mycia-podlog

Podział maszyn do czyszczenia podłóg

Dobór odpowiednich maszyn do czyszczenia podłóg uzależniony jest od wielu czynników. Pierwszym kryterium jest sposób zasilania: do dyspozycji mamy maszyny do czyszczenia podłóg kablowe (zasilane 230V) lub maszyny czyszczące bateryjne. Drugim ważnym kryterium jest sposób prowadzenia: mamy do dyspozycji maszyny do czyszczenia podłóg prowadzone przez operatora oraz maszyny czyszczące samojezdne z fotelem dla operatora. Maszyny do czyszczenia podłóg prowadzone to takie, którymi operator steruje idąc za nimi. Takie maszyny czyszczące mogą być wyposażone we własną trakcję, czyli napęd. Dzięki temu napędowi operator nie musi pchać maszyny podczas mycia podłogi, ale wystarczy, że nimi steruje posługując się uchwytem. Maszyna do czyszczenia podłóg do z napędem jest zasilana bateryjnie, dzięki czemu operatorowi łatwiej i szybciej jest posługiwać się urządzeniem. 

Maszyna do czyszczenia podłóg samojezdna to urządzenia o innej konstrukcji, przede wszystkim posiadają kokpit sterujący z fotelem dla operatora. Operator maszyny czyszczącej siedzi wygodnie i steruje urządzeniem bez najmniejszej fatygi. Maszyny do czyszczenia podłóg samojezdne są zasilane bateryjnie i posiadają swój własny napęd. Są duże i ciężkie, przez co wykorzystywane są z reguły do czyszczenia podłóg i czyszczenia posadzek na dużych powierzchniach. Takie maszyny do czyszczenia podłóg z fotelem dla operatora mają bardzo dużą szerokość czyszczenia i duże, pojemne zbiorniki. Obecnie są również dostępne mniejsze maszyny czyszczące samojezdne, dzięki którym można sprawnie myć podłogi w pomieszczeniach typu hole i łączniki korytarzowe. maszyna do czyszczenia podłóg

 

Jaka maszyna do czyszczenia podłóg?

W ofercie producentów maszyn do czyszczenia podłóg znajduje się wiele modeli za pomocą których można wykonać skuteczne mycie podłogi. Warto zwrócić uwagę, że różnią się one między sobą wieloma różnymi danymi technicznymi oraz oczywiście ceną. Łatwo dostrzec regułę, że im większa, bardziej wydajna maszyna do czyszczenia podłóg, tym wyższa cena sprzedaży. 

Dlatego przyjrzyjmy się i porównajmy, czym dokładnie różnią się między sobą poszczególne maszyny do czyszczenia podłóg oraz dokładnie przeanalizujmy, jak poszczególne parametry techniczne wpływają na jakość i szybkość czyszczenia podłóg. Najbardziej charakterystyczne cechy maszyn czyszczących to:

 • - zasilanie: kablowe (230V) i bateryjne (24V)
 • - szerokość szczotki czyszczącej
 • - pojemność zbiorników
 • - wymiary

Zasilanie w maszynach do czyszczenia podłóg

Maszyny do czyszczenia podłóg mogą być zasilane za pomocą przewodu sieciowego lub baterii trakcyjnych. Maszyny do czyszczenia podłóg z kablem są tańsze, ale niestety kłopotliwe jest ich wykorzystanie na przykład na sali restauracyjnej, gdzie trzeba omijać stoliki. Natomiast bateryjna maszyna czyszcząca do czyszczenia podłóg oferuje pełny komfort użytkowania, można nią łatwo manewrować nawet w ciasnych pomieszczeniach i gęsto zastawionych meblami czy maszynami produkcyjnymi. Niestety maszyny do czyszczenia podłóg na baterie są droższe i wymagają większej uwagi na właściwą eksploatację akumulatorów.

Maszyna do czyszczenia podłóg samojezdna

Wydajność w maszynach do czyszczenia podłóg

W profesjonalnych maszynach do czyszczenia podłóg szerokość szczotki czyszczącej oraz pojemność zbiorników to kluczowe parametry, które przekładają się na wydajność pracy urządzeniem. Im większa szerokość szczotki lub szczotek szorujących w maszynie do czyszczenia podłóg, tym większy metraż podłogi maszyna może wymyć za jednym przejazdem. Należy zwrócić uwagę na szerokość mycia podłogi, jeśli chcemy osiągnąć wyższą wydajność pracy. Jest to jeden z ważniejszych aspektów, który należy wziąć pod uwagę przy wyborze maszyny czyszczącej, a kolejne poznasz w tym artykule https://www.haerson.pl/czym-sie-kierowac-przy-zakupie-maszyny-czyszczacej

Podobnie ma się rzecz z pojemnością zbiorników. Im większe zbiorniki w maszynach do czyszczenia podłóg, tym więcej roztworu czyszczącego mamy do dyspozycji, a to oznacza, że rzadziej będziemy zmuszeni do przerwania pracy podczas mycia podłogi w celu opróżnienia zbiornika z wodą brudną oraz ponownego napełnienia zbiornika z roztworem czyszczącym. Podsumowując powyższy wywód - im większa maszyna do czyszczenia podłogi (czyli im większą ma szczotkę i zbiorniki), tym większa wydajność i szybkość pracy podczas mycia podłóg. Po dostawie maszyny czyszczącej na obiekt mamy obowiązek przeszkolić przyszłych użytkowników z obsługi maszyn czyszczących? Skrótowo przedstawia się to tak https://www.haerson.pl/akademia-sprzatania/jak-obslugiwac-maszyne-czyszczaca-do-mycia-podlog

 

Jakie części do maszyn czyszczących? Automatyczne maszyny do czyszczenia podłóg są zbudowane z wielu różnych części, akcesoriów i podzespołów. Przeczytaj ten artykuł, aby się przekonać, jakie części zużywają sie najszybciej https://www.haerson.pl/akademia-sprzatania/jakie-czesci-zuzywaja-sie-najszybciej-w-automatach-szorujaco-zbierajacych-do-mycia-podlog

 

maszyna czyszcząca do czyszczenia podłóg

Nie wszystkie maszyny do czyszczenia podłóg są ze złota... lub nie wszystko złoto, co się świeci. Jeśli zastanawiasz się, jakie kłopoty mogą Cię spotkać w związku z użytkowaniem maszyn do czyszczenia podłóg, przeczytaj koniecznie ten artykuł https://www.haerson.pl/jakie-sa-najwieksze-problemy-z-uzytkowaniem-maszyn-czyszczacych

W naszej codziennej pracy doradców ds. sprzedaży maszyn czyszczących otrzymujemy wiele zapytań dotyczących niewłaściwego efektu pracy maszyn do czyszczenia podłóg. Część użytkowników skarży się na kiepskie efekty czyszczenia posadzek za ich pomocą. Napisaliśmy krótki artykuł wyjaśniający dlaczego tak się dzieje, możesz go przeczytaj tutaj https://www.haerson.pl/akademia-sprzatania/dlaczego-niektore-maszyny-czyszczace-nie-myja-dokladnie-podlog

Maszyny do czyszczenia podłóg
Maszyny do czyszczenia podłóg
Maszyny do czyszczenia podłóg
Maszyny do czyszczenia podłóg

 

Maszyna do czyszczenia podłogi
Maszyna do czyszczenia podłogi
Maszyna do czyszczenia podłóg
Maszyna do czyszczenia podłóg
Maszyna do czyszczenia posadzek
Maszyna do czyszczenia posadzek
Maszyna czyszczaca
Maszyna czyszcząca

 Maszyna do czyszczenia podłóg nowa czy używana?

Odpowiedź na pytanie, czy lepiej kupić nową czy używaną maszynę do czyszczenia podłóg, zależy od wielu czynników, takich jak Twoje wymagania, budżet oraz preferencje.

Zakup nowej maszyny czyszczącej ma swoje korzyści, takie jak:

 • pewność co do stanu technicznego i wydajności sprzętu,
 • gwarancja producenta na nowe urządzenie,
 • dostępność najnowszych technologii i funkcji,
 • brak konieczności naprawy lub wymiany zużytych części przez długi czas użytkowania.

Jednakże, nowa maszyna do czyszczenia podłóg to znacznie większy wydatek finansowy, który może przekraczać możliwości budżetowe wielu firm czy przedsiębiorców. Ponadto, jeśli masz niewielki obiekt do czyszczenia, to zakup nowej maszyny może nie być konieczny, ponieważ starszy, używany model również może spełnić Twoje potrzeby.

Z kolei zakup używanej maszyny czyszczącej może mieć swoje zalety, takie jak:

 • mniejszy koszt zakupu,
 • większa dostępność starszych modeli, które mogą być trudne do znalezienia na rynku nowych maszyn,
 • niższe ryzyko poniesienia strat, jeśli maszyna nie spełni Twoich wymagań.

Jednakże, kupując używaną maszynę, trzeba pamiętać o sprawdzeniu stanu technicznego, przetestowaniu wydajności i historii użytkowania. Co więcej, używana maszyna może wymagać częstszych napraw lub wymiany części, co zwiększa koszty eksploatacji.

Podsumowując, decyzja o zakupie nowej lub używanej maszyny do czyszczenia podłóg zależy od Twoich potrzeb, budżetu oraz preferencji. Obie opcje mają swoje zalety i wady, dlatego warto dokładnie przeanalizować dostępne opcje przed podjęciem decyzji.

 • 16 październik 2023

  WASH LIKE PRO, czyli jak pozyskać klienta na droższą usługę prania dywanów

  Klient, który nie widzi różnicy pomiędzy jakością usługi zawsze wybierze tę tańszą. Zatem zadaniem przedstawiciela handlowego firmy sprzątającej będzie wytłumaczenie tej różnicy. Można zrobić to na kilka sposobów - oto jeden z nich, chętnie wykorzystywany przez małe firmy sprzątające konkurujące z osobami dorywczo zajmującymi się praniem dywanów.

  Jedną z technologii prania dywanów jest pranie ekstrakcyjne. Na rynku usług piorących są dostępne jego 2 warianty:

  • pranie karcherem 
  • profesjonalne pranie ekstrakcyjne
  Czytaj więcej…  
 • 25 czerwiec 2023

  Jak zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej w Twojej organizacji?

  Personel sprzątający pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości, higieny i estetyki w różnych typach obiektów zarówno komercyjnych jak na przykład biura, hotele, zakłady produkcyjne jak i instytucjonalnych typu szkoły, urzędy czy szpitale. Jeśli jesteś szefem zespołu sprzątającego lub prowadzisz firmę sprzątającą zwróć uwagę, że dbanie o pracowników sprzątania przynosi wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji. Co więcej, naprawdę niewiele potrzeba, żeby zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej.

  Czytaj więcej…  
 • 11 czerwiec 2023

  Jak zachęcić administratora do zabezpieczenia podłóg elastycznych?

  Pracujesz w firmie sprzątającej? Sprzedajesz usługi sprzątania? Oto krótki poradnik dla sprzedawcy usług zabezpieczania podłóg, jak przekonać klienta, kierownika lub administratora obiektu do zakupu usługi polimeryzacji posadzek.

  Czytaj więcej…  
 • 06 czerwiec 2023

  Co technik hotelarz powinien wiedzieć o wózku do housekeepingu

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest za kierownicą dostawczaka do przeprowadzek? Jazda z pełnym ładunkiem, manewrowanie w ciasnych miejscach, organizowanie przestrzeni, aby wszystko się zmieściło... Brzmi jak codzienność pani pokojowej z wózkiem hotelowym, prawda?

  Czytaj więcej…  
 • 31 maj 2023

  Jak poradzić sobie z osadem kamiennym w łazienkach, basenach, jacuzzi?

  Omawiamy jeden z najczęściej występujących problemów w łazienkach, prysznicach, spa, basenach, jacuzzi itp. Walką z kamieniem zajmuje się nie tylko personel sprzątający w hotelach, basenach, szpitalach, ale również większość osób na co dzień sprzątających w domach, które lubią mieć po prostu czyste i estetyczne otoczenie.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

  numatic maszyny czyszczące,urządzenia czyszczące
 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce plików cookies

Zrozumiałem