fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Kiedy analizujemy wyniki naszej sprzedaży na przestrzeni ostanich lat, aż w oczy kłuje jedna prawidłowość - najczęściej kupowanym urządzeniem do czyszczenia podłóg jest Numatic TT 4045. Automatyczna maszyna czyszcząca zasilana kablowo o szerokości czyszczenia 45 cm oraz zbiornikami o pojemności 40 litrów. Wiemy dokładnie co jet przyczyną sukcesu tego urządzenia czyszczącego. Nie tylko niska cena oraz dostępność. Nasi klienci,  a zwłaszcza firmy sprzątające najbardziej cenią w tym urządzeniu prostotę obsługi oraz bezawaryjność.

NUmatic TT 4045 urządzenie do czyszczenia podłógNiezawodność i trwałość są jednymi z najważniejszych pożądanych cech urządzeń do czyszczenia przez przyszłych użytkowników. Firmy sprzątające nie mogą sobie pozwolić na straty czasu wywołane przestojem w pracy. Nie mogą również dopuścić, aby utraciły możliwość wykonania zlecenia sprzątania z powodu niesprawnej maszyny do czyszczenia podłóg. Automat szorująco-zbierający Numatic TT 4045 posiada właśnie te zalety. Jest prosty w obsłudze, prosty w budowie oraz ze względu na konstrukcję bardzo prosty w naprawie. Łatwo dostępne i tanie części pozwalają na szybką naprawę, jeśli któryś z podzespołów urządzenia ulegnie zużyciu. 

Urządzenie czyszczące Numatic TT4045 ma również swój odpowiednik zasilany bateryjnie, jeśli natomiast wydajność tej maszyny jest zbyt mała w stosunku do oczekiwań, należy sięgną po wyższe modele o szerokości czyszczenia 55 i 65 cm.

Sprawdź specyfikację techniczną Nuamtic TT 4045 i zamów bezpłatną prezentację http://www.haerson.pl/numatic-tt-4045-szorowarka-do-podlog.html

 

 

 

 

 

 


 

Zainteresował Cię nasz artykuł?

                                         Polub nasz fanpage social facebook box blue icon google icon youtube icon

prawa autorskie

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */