fbpx
Wróć do: Wózki hotelowe

Numatic SKAT 11 wózek hotelowy

Numatic_SKAT11_w_4ed79c326c464.jpgNumatic_SKAT11_w_4ed79c326c464.jpg
Najmniejszy wózek hotelowy SKAT 11 z roletą do przewozu czystej i brudnej bielizny. 2 wysokie półki, 3 kuwety wewnętrzne, 1 worek 100-litrowy na brudną bieliznę dają pełną funkcjonalność wózka hotelowego Numatic. Produkt angielski, najchętniej kupowany pr

Najmniejszy wózek hotelowy Numatic SKAT 11 z roletą do przewozu czystej i brudnej bielizny. 2 wysokie półki, 3 kuwety wewnętrzne, 1 worek 100-litrowy na brudną bieliznę dają pełną funkcjonalność wózka hotelowego Numatic. Produkt angielski, najchętniej kupowany przez polskich hotelarzy.

pokaz_zapytanie

Zbudowany na sztywnej platformie, do której przykręcono metalową ramę. Wyposażony w półki oraz kuwety. Ścianki oraz roleta wykonane z materiału o dyskretnym kolorze. Wózek hotelowy Numatic prowadzony jest na 4 dużych kołach o gumowanej bieżni, z których 2 są skrętne. Wózek jest lekki i cicho się toczy nawet po nierównej kostce brukowej. 

Wózki hotelowe Numatic SKAT są tańszą alternatywą w ofercie firmy Numatic dedykowaną do przewożenia czystej i brudnej bielizny. Boczne stelaże na worki składają się bez użycia narzędzi, dzięki czemu łatwo jest magazynować wózek nawet w ciasnych pomieszczeniach. Opcjonalne pokrywy do worków posiadają przegródki do segregacji odpadów i śmieci. 

Wózek hotelowy Numatic SKAT11 posiada 2 lata gwarancji, produkcji angielskiej. Wysoka funkcjonalność, łatwość obsługi oraz jakość wykonania połączona z niską ceną zakupu powodują, że jest to najczęściej kupowany wózek do obsługi dużej liczby pokoi.

Zalety: - duże koła w tym 2 skrętne - gumowana bieżnia kół - roleta zakrywająca - kuwety wewnętrzne - rolki odbojowe 

Wyposażenie: - 2 półki - 3 kuwety wewnętrzne Pojemność: 0,47 m sz. Wymiary: 1100x580x1480mm

 

gwarancjahaerson dostarczamyhaerson szkoleniehaerson serwishaerson

PrintEmail
Description