+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kategorie produktów
 
Angielska firma Numatic to jeden z największych producentów profesjonalnego sprzętu do sprzątania na świecie. Swoje produkty i urządzenia czyszczące eksportuje do ponad 90 krajów świata, przy czym główni odbiorcy zlokalizowani są w Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych. W ofercie firmy znajdują się odkurzacze profesjonalne, maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki, wózki do sprzątania oraz wózki hotelowe. Produkty i urządzenia czyszczące Numatic znajdują szerokie zastosowanie w profesjonalnym sprzątaniu wykonywanym przez zarówno firmy porządkowe jak i personel własny sprzątanych obiektów.
Obecnie fabryka urządzeń czyszczących Numatic znajduje się w mieście Chard na południowym zachodzie Anglii. Firma zatrudnia ponad 700 osób pracujących w budynkach położonych na obszarze ponad 10 hektarów.
 

Produkcja Numatic

Z taśmy produkcyjnej zjeżdża ponad 4000 produktów dziennie. Wszystkie urządzenia Numatic produkowane są na miejscu. W procesie produkcyjnym uczestniczy 30 sterowanych komputerowo wtryskiwarek z dołączanymi formami do wytwarzania głównych komponentów produktów. W skład linii produkcyjnych wchodzą również obrabiarki CNC wycinające laserowo elementy  konstrukcyjne oraz roboty spawające ramy produktów Numatic. Całość jest nadzorowana przez wykwalifikowany personel według wytycznych systemów zarządzania jakością. Logistyka zaopatrzenia, produkcji, magazynu i sprzedaży jest zarządzana przy pomocy sieci 400 komputerów połączonych systemem informatycznym Oracle klasy ERP.

Najpopularniejsze produkty Numatic

Wśród najpopularniejszych urządzeń czyszczących Numatic należy przede wszystkim wskazać odkurzacze piorące takie jak Numatic GVE370-2 (w skrócie nazywany Numatic George) czy Numatic CT470-2. Sławę zdobyły również szorowarki do posadzek Numatic i polerki do podłóg Numatic BMD1000 (Numatic BMD1200), Numatic NUF1500 czy Numatic NPR1515. Należy również wspomnieć o produktach do biur i hoteli - odkurzacze profesjonalne Numatic HVR200A (Numatic Henry), Numatic NVH180-2, Numatic PSP180A. W galeriach i hotelach laury zbierają wózki do sprzątania Numatic oraz wózki hotelowe Numatic (Numatic SKAT). W obiektach dużych jak markety, szkoły czy fabryki codziennie podłogi czyszczą automaty szorująco-zbierające Numatic - wśród nich maszyny czyszczące Numatic TT3450S (teraz zastąpiony przez Numatic TT4045)

Odbiorcy Numatica

Maszyny czyszczące Numatic oraz sprzęt do profesjonalnego sprzątania skierowany jest do wszystkich odbiorców zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem. Urządzenia czyszczące Numatic chętnie są kupowane przez szkoły, hotele, szpitale, zakłady produkcyjne, magazyny, restauracje, hale sportowe, firmy sprzątające. Wiele urządzeń, zwłaszcza odkurzaczy, kupowanych jest przez prywatnych klientów do zastosowań domowych.

Numatic Polska

W Polsce Numatic jest obecny od ponad 15 lat. Posiada szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji i serwisu oraz doskonale wyposażony magazyn części zamiennych oraz akcesoriów. W Polsce Numatic jest ceniony za ponadprzeciętną jakość urządzeń, wysoką funkcjonalność oraz atrakcyjne ceny sprzedaży w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych.

Dealer urządzeń czyszczących Numatic

Firma Haerson Bartosz Wiśniewski jest jednym z największych dealerów maszyn czyszczących Numatic. Naszą przewagę uzyskaliśmy dzięki zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta oraz praktycznej znajomości branży profesjonalnego sprzątania. Nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru urządzeń czyszczących Numatic. 

 

Najlepsze maszyny do Twojej firmy

 • 18 wrzesień 2017

  Firma sprzątająca - biznesplan, jak napisać i od czego zacząć?

  Biznesplan firmy sprzątającej, co powinien zawierać, jak napisać i jakich błędów uniknąć? Przeczytaj poradnik, aby uzyskać dotację dla firm sprzątających.

  Czytaj więcej…  
 • 28 czerwiec 2017

  Uwaga! Firma Haerson ma nową siedzibę

  UWAGA! Firma Haerson zmieniła lokalizację!

  Z przyjemnością informujemy, że nasze biuro i salon można już znaleźć pod nowym adresem. 

  Od 1 lipca 2017 r. mieścimy się w Gdyni na ul. Morskiej 232.

  Czytaj więcej…  
 • 14 czerwiec 2017

  Jak wyczyścić fugi na podłodze?

  Jak wyczyścić fugi na podłodze, płytkach czy w narożnikach ścian? Dlaczego tak trudno je doczyścić? Dlaczego, mimo codziennego mycia podłóg z czasem fugi zmieniają swój kolor na paskudną ciemną barwę? W jaki sposób je wyczyścić i jak nie dopuścić do ponownego zabrudzenia? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym tekście.

  Czytaj więcej…  
 • 02 styczeń 2017

  Jakie urządzenia czyszczące są potrzebne na start dla firmy sprzątającej?

  Najczęściej pytacie nas, jakie urządzenia czyszczące są potrzebne na start dla firmy sprzątającej. Pytacie o szorowarki, automaty, odkurzacze na sucho i do zbierania wody.

  Z oferty angielskiego producenta Numatic możemy wskazać kilka urządzeń czyszczących, w jakie trzeba wyposażyć stanowisko operatora usług sprzątania.

   

  Czytaj więcej…  
 • 30 grudzień 2016

  Szybkie i skuteczne sprzątanie podłóg w okresie zimowym

  Jak szybko i skutecznie usunąć błoto pośniegowe? Przeczytaj kilka wskazówek na temat sprzątania za pomocą mopa sznurkowego oraz zbieraka do podłogi.

  Śniegu za oknem mało, ale to nawet lepiej dla firm sprzątających, ponieważ intensywne opady śniegu powodują, że   personel ma więcej pracy niż zazwyczaj. Jednak na wszelki wypadek podpowiadamy, jak sobie radzić w trudnych warunkach, kiedy zaczyna padać śnieg.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.