fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

NAKŁADANIE POWŁOK ZABEZPIECZAJĄCYCH

Kolejny krok to nałożenie powłok polimerowych na posadzki. Właściwy wybór powłoki do danej posadzki zależy od wielu czynników oraz preferencji użytkownika, niemniej procedura zabezpieczania podłóg jest zawsze taka sama.
1. Włóż worek foliowy do wiadra. Nalej preparat do zabezpieczania posadzek np. KLEEN TRIGOMAT (1).
2. Dokładnie nasącz mopa preparatem. Delikatnie odciśnij za pomocą wyciskarki nadmiar środka (2).
3. Wyznacz za pomocą mopa ramkę, zaznaczając tym samym obszar roboczy, na który będziesz nakładał powłokę (3).
4. Nałóż pierwszą warstwę powłoki wykonując półkoliste ruchy w kształcie ósemek, wypełniając stopniowo zaznaczony wcześniej obszar roboczy. Nie nakładaj preparatu dwukrotnie w tym samym miejscu (4).
5. Pozwól powłoce wyschnąć (z reguły 30-60 min). Czas schnięcia zależy od rodzaju preparatu, porowatości posadzki, temperatury pomieszczenia, wilgotności, grubości nałożonej warstwy.
6. Nałóż kolejne warstwy powłoki taką samą metodą. Całkowita liczba warstw zależy od pożądanego efektu (np. trwałości powłoki, stopnia nabłyszczenia) oraz zakładanego programu pielęgnacyjnego.
7. Nałóż starannie ostatnią warstwę powłoki pokrywając dokładnie całą powierzchnię.
8. Pozwól nałożonej powłoce nie tylko wyschąć, ale również utwardzić się poprzez dokładnie związanie się cząstek polimeru ze sobą. Czas wiązania się molekuł zależy od warunków panujących w pomieszczeniu oraz rodzaju preparatu (5).
9. Wylej resztę niezużytego preparatu z wiadra, rozcieńczając go uprzednio do roztworu ok. 10% (ze względu na biodegradalność), nigdy nie wlewaj go z powrotem do otwartego pojemnika.
10. Starannie wypłucz i wysusz mopa, wiadro, wyciskarkę

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */