fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Motorscrubber shock

Motorscrubber-shock5
Motorscrubber-shock8
Motorscrubber-shock1.png_product8
Motorscrubber-shock2
Ręczna szorowarka oscylacyjna, szerokość pracy 240 mm, czas pracy około 1 godzina

Motorscrubber Shock to nowy standard w czyszczeniu oscylacyjnym.

Zapewnia przełomową wydajność i jest gotowy aby zaszokować świat sprzątania!

Shock to najmniejsza na świecie maszyna do szorowania podłóg, zaprojektowana do użytku przez profesjonalne zespoły sprzątające.

Wykorzystuje silny ruch oscylacyjny, zapewniający 83 ruchy szorujące na sekundę, aby usunąć brud z narożników, krawędzi i podłóg. Może również czyścić powierzchnie pod kątem 90 stopni, takie jak schody, listwy przypodłogowe i podstopnice. Uchwyt padów czyszczących jest magnetycznie połączony z korpusem oscylacyjnym.

Shock jest przeznaczony wyłącznie do użytku komercyjnego.

Sprawdzi się w : hotelach, szkołach, szpitalach, fabrykach, biurach, sklepach i wypożyczalniach.

Shock - nowy wymiar czyszczenia schodów!

Motorscrubber jest pionierem w czyszczeniu schodów od ponad dekady, a teraz zrobił tą czynność jeszcze prostszą.

Dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji, Shock sprawia, że proces mycia schodów nigdy nie był łatwiejszy.

W jednym przejeździe jesteś w stanie umyć zarówno stopnie jak i podstopnie! Wystarczy podnieść do góry tarczę szorująca i oprzeć o podstopień - a pad idealnie dopasuje się do powierzchni.

Lekki lub ciężki - to Twój wybór

Opcjonalny zestaw ciężarków sejsmicznych można szybko zainstalować, zwiększając tym samym siłę nacisku o 2 kg. W ten sposób możemy uzyskać bardziej penetrującą wydajność czyszczenia.

Zestaw obciążników sprytnie zatapia się w wewnętrznej wnęce, dzięki czemu na górze maszyny nie jest dodawana dodatkowa masa, a to utrzymuje wciąż bardzo niski profil amortyzatorów z dodatkową siłą docisku.

Czyść wzdłuż każdej krawędzi i głęboko w każdym rogu

Wykorzystując opatentowane koła ślizgowe do ochrony ścian z technologią ochrony przed uderzeniami, Schock został zoptymalizowany do głębokiego czyszczenia wzdłuż krawędzi podłóg, ścian, stopni i listwe przypodłogowych, a także w narożnikach wszelkich urządzeń i armatury, czyszcząc w dowolnym miejscu z niezwykłą precyzją.

Szybka i higieniczna wymiana padów

Nie musisz odrywać padów z uchwytu na rzep tylko dlatego, że chcesz użyć innego.

Noś wiele uchwytów z fabrycznie zamontowanymi padami, a następnie po prostu upuść uchwyt na podłogę i obseruj, jak automatycznie blokuje się na oscylującym sterowniku za pomocą silnych magnesów neodymowych.

Szybkie i łatwe czyszczenie listw przypodłogowych i podstopni

Nie jest wymagane żadne dodatkowe wyposażenie, aby Shock był najlepszym rozwiązaniem do czyszczenia list przypodłogowych.

Wystarczy obrócić głowicę, aby wykorzystać opatentowane koła ślizgowe do płynnego i wydajnego czyszczenia pionowego.

Specjalny silnik bezszczotkowy zapewnia moc czyszczenia z prędkością 5000 obrotów na minutę!

Nie ma tutaj gotowych komponentów - najnowszy silnik M20 Digital został specjalnie opracowany, aby zapewniać wyjątkową moc niezbędną do wykonania każdego zadania związanego z czyszczeniem.

Wykorzystując najnowszą technologię oscylacji, Shock porusza głęboko wrośnięty brud i usuwa go z małych i średnich powierzchni z niezwykłą prezycją i szybkością.

Shock ma najszerszą głowicę czyszczącą na rynku - 243 mm. To, wraz z nowo zaprojektowanym silnikiem cyfrowym M20 zapewniającym siłę szorowania 5000 obr./min. tworzy Shock najdoskonalszą precyzyjną maszyną czyszczącą w branży.

W zestawie znajduje się:

 • Szorowarka Motorscrubber Shock
 • Plecak wyposażony w akumulator, pompę, butelkę na roztwór, uniwersalną szybkozłączkę (plecak jest komplatybilny z innymi urządzeniami od Motorscrubber)
 • Magnetyczny uchwyt pada
 • Obciążnik
 • Zestaw padów (1x pad z mikrofibry, 1x pad z melaminy, 1x pad typu trawka, 1x pad zielony cienki)
 • Instrukcja obsługi
 • ładowarka

szerokość pracy [mm] - 240

zbiornik detergentu [l] - 1 

pojemność baterii [V/Ah] - 12/7 - bateria litowo-jonowa

oscylacja [rpm] - 5000

czas pracy [min.] - 60 - możliwa szybka zmiana baterii

czas ładowania [min.] -maksymalnie do 480

waga z baterią [kg] - 2,5 / 4,5 z obciążnikami

wydajność liniowa [m] - 10 / w ciągu 80 sekund

waga plecaka [kg] - 3.8

PrintEmail
Description


Aby przekonać zarządzającego obiektem do zakupu szorowarki do fug, możemy przedstawić mu korzyści płynące z takiej inwestycji i pokazać, jak maszyna ta przyczyni się do poprawy efektywności pracy i zwiększenia wartości nieruchomości. Oto korzyści z zakupu szorowarki do fug:

Zwiększenie efektywności: Szorowarka do fug to narzędzie, które zdecydowanie przyspieszy i ułatwi proces czyszczenia. Pracownicy sprzątający nie będą musieli już tracić czasu na ręczne czyszczenie fug, co pozwoli im skoncentrować się na innych, ważniejszych zadaniach.

Poprawa jakości czyszczenia: Szorowarka do fug nie tylko przyspiesza proces czyszczenia, ale również poprawia jego jakość. Urządzenie jest w stanie usunąć brud i plamy, których nie da się usunąć za pomocą tradycyjnych metod.

Oszczędność na długą metę: Choć szorowarka do fug może wymagać pewnej początkowej inwestycji, z pewnością zwróci się na długą metę. Urządzenie to przyczyni się do zmniejszenia kosztów związanych z koniecznością wynajmowania profesjonalnej firmy czyszczącej lub zakupem dużej ilości środków czystości.

Zwiększenie wartości obiektu: Czysty i dobrze utrzymany obiekt z pewnością zwiększy swoją wartość, zarówno w oczach obecnych użytkowników, jak i potencjalnych najemców lub nabywców. Szorowarka do fug jest więc inwestycją, która przyczyni się do podniesienia standardów obiektu.

 

 • 16 październik 2023

  WASH LIKE PRO, czyli jak pozyskać klienta na droższą usługę prania dywanów

  Klient, który nie widzi różnicy pomiędzy jakością usługi zawsze wybierze tę tańszą. Zatem zadaniem przedstawiciela handlowego firmy sprzątającej będzie wytłumaczenie tej różnicy. Można zrobić to na kilka sposobów - oto jeden z nich, chętnie wykorzystywany przez małe firmy sprzątające konkurujące z osobami dorywczo zajmującymi się praniem dywanów.

  Jedną z technologii prania dywanów jest pranie ekstrakcyjne. Na rynku usług piorących są dostępne jego 2 warianty:

  • pranie karcherem 
  • profesjonalne pranie ekstrakcyjne
  Czytaj więcej…  
 • 25 czerwiec 2023

  Jak zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej w Twojej organizacji?

  Personel sprzątający pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości, higieny i estetyki w różnych typach obiektów zarówno komercyjnych jak na przykład biura, hotele, zakłady produkcyjne jak i instytucjonalnych typu szkoły, urzędy czy szpitale. Jeśli jesteś szefem zespołu sprzątającego lub prowadzisz firmę sprzątającą zwróć uwagę, że dbanie o pracowników sprzątania przynosi wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji. Co więcej, naprawdę niewiele potrzeba, żeby zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej.

  Czytaj więcej…  
 • 11 czerwiec 2023

  Jak zachęcić administratora do zabezpieczenia podłóg elastycznych?

  Pracujesz w firmie sprzątającej? Sprzedajesz usługi sprzątania? Oto krótki poradnik dla sprzedawcy usług zabezpieczania podłóg, jak przekonać klienta, kierownika lub administratora obiektu do zakupu usługi polimeryzacji posadzek.

  Czytaj więcej…  
 • 06 czerwiec 2023

  Co technik hotelarz powinien wiedzieć o wózku do housekeepingu

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest za kierownicą dostawczaka do przeprowadzek? Jazda z pełnym ładunkiem, manewrowanie w ciasnych miejscach, organizowanie przestrzeni, aby wszystko się zmieściło... Brzmi jak codzienność pani pokojowej z wózkiem hotelowym, prawda?

  Czytaj więcej…  
 • 31 maj 2023

  Jak poradzić sobie z osadem kamiennym w łazienkach, basenach, jacuzzi?

  Omawiamy jeden z najczęściej występujących problemów w łazienkach, prysznicach, spa, basenach, jacuzzi itp. Walką z kamieniem zajmuje się nie tylko personel sprzątający w hotelach, basenach, szpitalach, ale również większość osób na co dzień sprzątających w domach, które lubią mieć po prostu czyste i estetyczne otoczenie.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

  numatic maszyny czyszczące,urządzenia czyszczące
 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony.

Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce plików cookies

Zrozumiałem