fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Wózki hotelowe

Oto najczęściej oferowane przez nas wózki hotelowe:

 • na czystą i brudną bieliznę, ręczniki
 • na małych i dużych kołach
 • zamykane i otwarte
 • do wnętrz oraz do jazdy po bruku
 • z podstawą do przewożenia odkurzaczy

Zadzwoń do nas lub zamów szybką wycenę, a odpowiemy w ciągu 60 minut (w dni robocze od 8 do 15:00)

Sortuj według
Wyników 1 - 20 z 20

Pojemność półek na czystą bieliznę 443 litry. Pojemność worków 2 x 100 litrów. Długość wózka 190 cm. Duże koła o średnicy 150 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 369 litrów. Pojemność worków 2 x 90 litrów. Długość wózka 155 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm (opcja 150 mm). 2 szuflady.

Pojemność półek na czystą bieliznę 319 litrów. Pojemność worków 2 x 100 litrów. Długość wózka 178 cm. Małe koła o średnicy 100 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 369 litrów. Pojemność worków 2 x 150 litrów. Długość wózka 178 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm. Podstawa worka na kołach.

Pojemność półek na czystą bieliznę 347 litrów. Pojemność worków 2 x 120 litrów. Długość wózka 197 cm. Średnie koła 125 mm. Regulowane półki. Wzmocniona podstawa.

Pojemność półek na czystą bieliznę 295 litrów. Pojemność worków 2 x 150 litrów. Długość wózka 166 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm. Podstawa worka na kołach.

Pojemność półek na czystą bieliznę 443 litry. Pojemność worka 1 x 100 litrów. Długość wózka 148 cm. Duże koła o średnicy 150 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 369 litrów. Pojemność worka 1 x 90 litrów. Długość wózka 128 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm (opcja 150 mm). 2 szuflady.

Pojemność półek na czystą bieliznę 319 litrów. Pojemność worka 1 x 100 litrów. Długość wózka 136 cm. Małe koła o średnicy 100 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 369 litrów. Pojemność worka 1 x 150 litrów. Długość wózka 140 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm. Podstawa worka na kołach.

Pojemność półek na czystą bieliznę 347 litrów. Pojemność worka 1 x 120 litrów. Długość wózka 154 cm. Średnie koła 125 mm. Regulowane półki. Wzmocniona podstawa.

Pojemność półek na czystą bieliznę 295 litrów. Pojemność worka 1 x 150 litrów. Długość wózka 126 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm. Podstawa worka na kołach.

Pojemność półek na czystą bieliznę 443 litry. Długość wózka 108 cm. Duże koła o średnicy 150 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 369 litrów. Długość wózka 102 cm. Średnie koła o średnicy 125 mm. Podstawa worka na kołach.

Pojemność półek na czystą bieliznę 319 litrów. Długość wózka 58 cm. Małe koła o średnicy 100 mm.

Pojemność półek na czystą bieliznę 347 litrów. Pojemność worków 2 x 120 litrów. Długość wózka 110 cm. Średnie koła 125 mm. Regulowane półki. Wzmocniona podstawa.

Pojemne 3 duże półki. Długość wózka 111 cm. Średnie koła o średnicy 100 mm.

Pojemność worka 1x 200 litrów. Koła o średnicy 80 mm.

Pojemność worka 1x 150 litrów. Koła o średnicy 80 mm.

Pojemność worków 2x 100 litrów. Koła o średnicy 80 mm.

Wózki hotelowe to ten element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w hotelach, pensjonatach i obiektach noclegowych. Umożliwiają wygodny transport oraz sprawną wymianę pościeli, ręczników i bielizny. Wózki hotelowe i serwisowe sprawią, że obsługa oraz sprzątanie pokoi będzie komfortowe i bezproblemowe.

W tej kategorii znajdą Państwo wózki hotelowe, serwisowe oraz wózki na pościel firmy Filmop, Fantomas, Numatic. Oferowane przez nas wózki odznaczają się wysoką funkcjonalnością i solidnym wykonaniem. Wyposażone zostały w szereg praktycznych rozwiązań, takich jak wewnętrzne kuwety, worki na brudną bieliznę czy skrętne koła zapewniające ciche i lekkie przesuwanie wózków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wózków hotelowych Numatic.

 • 19 luty 2024

  Test porównanie szorowarek pionowych I-Mop NUC244NX Willmop

  To, która szorowarka pionowa będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, zależy od wielu czynników. Dokładnie przetestowaliśmy i oceniliśmy 5 szorowarek o wartości do 4500 EUR. Jeśli musisz dużo myć w ciasnych pomieszczeniach, to dobrym rozwiązaniem może być użycie szorowarki pionowej.

  Czytaj więcej…  
 • 27 grudzień 2023

  Producent maszyn czyszczących Comac

  Comac to wiodący producent profesjonalnych maszyn czyszczących. Jest to włoska firma z 40 letnia tradycją i jeden z największych na świecie producentów automatów do mycia podłóg.

  Czytaj więcej…  
 • 16 październik 2023

  WASH LIKE PRO, czyli jak pozyskać klienta na droższą usługę prania dywanów

  Klient, który nie widzi różnicy pomiędzy jakością usługi zawsze wybierze tę tańszą. Zatem zadaniem przedstawiciela handlowego firmy sprzątającej będzie wytłumaczenie tej różnicy. Można zrobić to na kilka sposobów - oto jeden z nich, chętnie wykorzystywany przez małe firmy sprzątające konkurujące z osobami dorywczo zajmującymi się praniem dywanów.

  Jedną z technologii prania dywanów jest pranie ekstrakcyjne. Na rynku usług piorących są dostępne jego 2 warianty:

  • pranie karcherem 
  • profesjonalne pranie ekstrakcyjne
  Czytaj więcej…  
 • 25 czerwiec 2023

  Jak zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej w Twojej organizacji?

  Personel sprzątający pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości, higieny i estetyki w różnych typach obiektów zarówno komercyjnych jak na przykład biura, hotele, zakłady produkcyjne jak i instytucjonalnych typu szkoły, urzędy czy szpitale. Jeśli jesteś szefem zespołu sprzątającego lub prowadzisz firmę sprzątającą zwróć uwagę, że dbanie o pracowników sprzątania przynosi wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji. Co więcej, naprawdę niewiele potrzeba, żeby zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej.

  Czytaj więcej…  
 • 11 czerwiec 2023

  Jak zachęcić administratora do zabezpieczenia podłóg elastycznych?

  Pracujesz w firmie sprzątającej? Sprzedajesz usługi sprzątania? Oto krótki poradnik dla sprzedawcy usług zabezpieczania podłóg, jak przekonać klienta, kierownika lub administratora obiektu do zakupu usługi polimeryzacji posadzek.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */