fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Co111281 zamiatarka comac cs 500 bt

co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt1
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt2
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt.jpg3
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt3
Zamiatarka zasilana bateryjnie, wyposażona w trakcję, szerokość pracy 650 mm, wydajność 2600 m2/h

Zamiatarka CS 500firmy Comac jest odpowiednia do sprzątania niewielkich powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów lub bardzo zatłoczonych średnich/dużych przestrzeni. Doskonale sprawdza się na powierzchniach do ok. 2600 m². Zamiatarka przemysłowa jest zasilana bateryjnie za pomocą bateriioraz wyposażona w trakcję, która ułatwia pracę maszyną. Jej szerokość czyszczenia ze szczotką boczną wynosi 65 cm.

CS 500 jest kompaktową zamiatarką prowadzoną o bardzo dużej zwrotności. Rączka wykonana z wygodnego plastiku sprawia, że operowanie dźwignią sterującą jest niezwykle proste. Kiedy zamiatana powierzchnia jest mokra lub wilgotna, konieczne jest wyłączenie ssawy. Szczotka boczna ułatwia sprzątanie w narożnikach oraz wdłuż ścian. Filtr panelowy, dzięki dużej powierzchni filtracyjnej, niezwykle skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu.Przednie i boczne osłony odgrywają ważną rolę, zapobiegając wzbijaniu się kurzu podczas pracy zamiatarki.

CS 500 B jest zamiatarkąakumulatorową​​​​​​.

 

Zalety maszyny

 

Łatwo wymienialny filtr panelowy o powierzchni filtracyjnej 3.3m² oraz elektryczny otrząsacz filtra (na zamówienie) ułatwiają pracę nawet w bardzo zakurzonych miejscach. W celu zwiększenia wydajności, śmieci trafiają bezpośrednio do pojemnego (50l) i lekkiego zbiornika na odpady.

 

Szczotka boczna jest przydatna do sprzątania powierzchni w narożniakach i wzdłuż ścian.
W przypadku bardzo zakurzonych posadzek, aby zapobiec wzbijaniu się kurzu, możliwe jest uniesienie jej i zatrzymanie ruchu obrotowego.

 

 

Dostęp do szczotki centralnej jest wygodny i możliwyza pomocą bocznych drzwi. Szczotka dostępna jest w różnych wersjach do wszystkich rodzajów zabrudzeń

 

Szczotka stalowa

Do powierzchni zewnętrznych lub bardzo szorstkich

SPRAWDŹ

 

Szczotka z włókna naturalnego

Do bardzo drobnego kurzu lub powierzchni błyszczących

SPRAWDŹ

 

Szczotka PPL

Najbardziej uniwersalna, do powierzchni przemysłowych

SPRAWDŹ

 

 

Bardzo ważne jest czyszczenie filtra panelowego za pomocą odkurzacza, po każdym sprzątaniu. Gwarantuje to dłuższą żywotność maszyny

 

Filtr panelowy jest łatwy w wymianie i nie wymaga użycia żadnych narzędzi

 

 

 

Cały brud jest gromadzony w zbiorniku umiejscowionym z tyłu zamiatarki. Jego pojemność to 50L.

 

Zamiatarka wyposażona w filtr panelowy, trakcję, szczotkę centralną PPL 0,6, szczotkę boczną PPL, manualny otrząsacz filtra, kluczyk bezpieczeństwa

PrintEmail
Description

 • 19 luty 2024

  Test porównanie szorowarek pionowych I-Mop NUC244NX Willmop

  To, która szorowarka pionowa będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, zależy od wielu czynników. Dokładnie przetestowaliśmy i oceniliśmy 5 szorowarek o wartości do 4500 EUR. Jeśli musisz dużo myć w ciasnych pomieszczeniach, to dobrym rozwiązaniem może być użycie szorowarki pionowej.

  Czytaj więcej…  
 • 27 grudzień 2023

  Producent maszyn czyszczących Comac

  Comac to wiodący producent profesjonalnych maszyn czyszczących. Jest to włoska firma z 40 letnia tradycją i jeden z największych na świecie producentów automatów do mycia podłóg.

  Czytaj więcej…  
 • 16 październik 2023

  WASH LIKE PRO, czyli jak pozyskać klienta na droższą usługę prania dywanów

  Klient, który nie widzi różnicy pomiędzy jakością usługi zawsze wybierze tę tańszą. Zatem zadaniem przedstawiciela handlowego firmy sprzątającej będzie wytłumaczenie tej różnicy. Można zrobić to na kilka sposobów - oto jeden z nich, chętnie wykorzystywany przez małe firmy sprzątające konkurujące z osobami dorywczo zajmującymi się praniem dywanów.

  Jedną z technologii prania dywanów jest pranie ekstrakcyjne. Na rynku usług piorących są dostępne jego 2 warianty:

  • pranie karcherem 
  • profesjonalne pranie ekstrakcyjne
  Czytaj więcej…  
 • 25 czerwiec 2023

  Jak zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej w Twojej organizacji?

  Personel sprzątający pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości, higieny i estetyki w różnych typach obiektów zarówno komercyjnych jak na przykład biura, hotele, zakłady produkcyjne jak i instytucjonalnych typu szkoły, urzędy czy szpitale. Jeśli jesteś szefem zespołu sprzątającego lub prowadzisz firmę sprzątającą zwróć uwagę, że dbanie o pracowników sprzątania przynosi wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji. Co więcej, naprawdę niewiele potrzeba, żeby zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej.

  Czytaj więcej…  
 • 11 czerwiec 2023

  Jak zachęcić administratora do zabezpieczenia podłóg elastycznych?

  Pracujesz w firmie sprzątającej? Sprzedajesz usługi sprzątania? Oto krótki poradnik dla sprzedawcy usług zabezpieczania podłóg, jak przekonać klienta, kierownika lub administratora obiektu do zakupu usługi polimeryzacji posadzek.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */