fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Co111281 zamiatarka comac cs 500 bt

co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt1
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt2
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt.jpg3
co111281-zamiatarka-comac-cs-500bt3
Zamiatarka zasilana bateryjnie, wyposażona w trakcję, szerokość pracy 650 mm, wydajność 2600 m2/h

Zamiatarka CS 500firmy Comac jest odpowiednia do sprzątania niewielkich powierzchni wewnątrz i na zewnątrz obiektów lub bardzo zatłoczonych średnich/dużych przestrzeni. Doskonale sprawdza się na powierzchniach do ok. 2600 m². Zamiatarka przemysłowa jest zasilana bateryjnie za pomocą bateriioraz wyposażona w trakcję, która ułatwia pracę maszyną. Jej szerokość czyszczenia ze szczotką boczną wynosi 65 cm.

CS 500 jest kompaktową zamiatarką prowadzoną o bardzo dużej zwrotności. Rączka wykonana z wygodnego plastiku sprawia, że operowanie dźwignią sterującą jest niezwykle proste. Kiedy zamiatana powierzchnia jest mokra lub wilgotna, konieczne jest wyłączenie ssawy. Szczotka boczna ułatwia sprzątanie w narożnikach oraz wdłuż ścian. Filtr panelowy, dzięki dużej powierzchni filtracyjnej, niezwykle skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu.Przednie i boczne osłony odgrywają ważną rolę, zapobiegając wzbijaniu się kurzu podczas pracy zamiatarki.

CS 500 B jest zamiatarkąakumulatorową​​​​​​.

 

Zalety maszyny

 

Łatwo wymienialny filtr panelowy o powierzchni filtracyjnej 3.3m² oraz elektryczny otrząsacz filtra (na zamówienie) ułatwiają pracę nawet w bardzo zakurzonych miejscach. W celu zwiększenia wydajności, śmieci trafiają bezpośrednio do pojemnego (50l) i lekkiego zbiornika na odpady.

 

Szczotka boczna jest przydatna do sprzątania powierzchni w narożniakach i wzdłuż ścian.
W przypadku bardzo zakurzonych posadzek, aby zapobiec wzbijaniu się kurzu, możliwe jest uniesienie jej i zatrzymanie ruchu obrotowego.

 

 

Dostęp do szczotki centralnej jest wygodny i możliwyza pomocą bocznych drzwi. Szczotka dostępna jest w różnych wersjach do wszystkich rodzajów zabrudzeń

 

Szczotka stalowa

Do powierzchni zewnętrznych lub bardzo szorstkich

SPRAWDŹ

 

Szczotka z włókna naturalnego

Do bardzo drobnego kurzu lub powierzchni błyszczących

SPRAWDŹ

 

Szczotka PPL

Najbardziej uniwersalna, do powierzchni przemysłowych

SPRAWDŹ

 

 

Bardzo ważne jest czyszczenie filtra panelowego za pomocą odkurzacza, po każdym sprzątaniu. Gwarantuje to dłuższą żywotność maszyny

 

Filtr panelowy jest łatwy w wymianie i nie wymaga użycia żadnych narzędzi

 

 

 

Cały brud jest gromadzony w zbiorniku umiejscowionym z tyłu zamiatarki. Jego pojemność to 50L.

 

Zamiatarka wyposażona w filtr panelowy, trakcję, szczotkę centralną PPL 0,6, szczotkę boczną PPL, manualny otrząsacz filtra, kluczyk bezpieczeństwa

PrintEmail
Description

 • 20 czerwiec 2024

  Jak obsłużyć generator wody ozonowanej? Instrukcja obsługi Sanzonate

  Urządzenie Sanzonate służy do generowania wodnego ozonu NAO – roztworu do czyszczenia oraz dezynfekcji.

  Poniżej przedstawiamy instrukcję obsługi generatora Sanzonate Aquaflow

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy dezynfekcja wodą ozonowaną może działać przy czyszczeniu saun i jacuzzi?

  Tak, wyniki badań wskazują, że dezynfekcja wodą ozonowaną może skutecznie pomóc w czyszczeniu saun i jacuzzi/wann z hydromasażem.

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni w basenach

  Stosowanie wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni basenów niesie ze sobą kilka korzyści:

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania ozonu wodnego do dezynfekcji powierzchni?

  Ozonowanie oferuje kilka korzyści w zakresie dezynfekcji powierzchni

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy woda ozonowana może zastąpić środki czyszcząco-dezynfekcyjne w szpitalach?

  Tak, woda ozonowana wytwarzana przez generatory wodnego ozonu takie jak Sanzonate Aquaflow może skutecznie zastąpić tradycyjne środki dezynfekcyjne w szpitalach i innych placówkach medycznych. Woda ozonowana wykazuje silne właściwości dezynfekujące i aseptyczne, dzięki czemu może być wykorzystywana do utrzymania wysokich standardów czystości i higieny.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */