fbpx
+48 58 352 09 73
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Fimap fs 50 bt

No image set

Stan maszyny

Status:Używana

Rok produkcji:

Przebieg:

Opis: Maszyna w stanie idealnym z nielicznymi śladami użytkowania.

 

Opis modelu

Zamiatarka jest odpowiednia dosprzątania niewielkich powierzchni wewnątrz obiektów lubbardzo zatłoczonych średnich/dużych przestrzeni. Doskonale sprawdza sięnapowierzchniach dook. 1200 m². Tokompaktowazamiatarką prowadzonąo bardzo dużej zwrotności. Rączka wykonana zwygodnego plastiku sprawia, żeoperowanie dźwignią sterującą jest niezwykle proste. Kiedy zamiatana powierzchnia jest mokra lubwilgotna, konieczne jest wyłączenie ssawy. Szczotka boczna ułatwia sprzątanie wnarożniakch oraz wdłuż ścian. Filtr panelowy, dzięki dużej powierzchni filtracyjnej, niezwykle skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu. (Obecnie dostępna jest również wersja „zmywalna”, wielokrotnego użytku). Przednie iboczne osłony odgrywają ważną rolę, zapobiegając wzbijaniu siękurzu podczas pracy urządzenia.

 

  BASE COMPLEX dostawa i odbiór maszyny w miejsce pracy urządzenia  + + akcesoria dostarczane z maszyna w standardzie
(rzep, szczotka, bateria, prostownik)  + + roczna gwarancja na urządzenie  + + dwa przeglądy serwisowe w ciągu roku wg. standardów COMAC wraz z materiałami serwisowymi (gumy ssawy, gumy osłonowe, paski, szczotki węglowe, oleje itp.) oraz transport i robocizna  + transport maszyny max. do 3 obiektów wynajmującego w trakcie trwania umowy    + kwartalnie materiały eksploatacyjne: gumy ssawy, gumy uszczelniające platformę, filtry zamiatarek)  +

ubezpieczenie najmowanego urządzenia od wszelkich awarii i usterek wynikających z standardowej eksploatacji urządzenia, włącznie z usterkami powstałymi na skutek błędów obsługi lub zaniechania podstawowych czynności eksploatacyjnych ze strony operatora z wyłączeniem:

 • dewastacji urządzenia
 • zaginięcia lub kradzieży urządzenia
  +

Wymiana baterii co:

 • 24 m-ce użytkowania -maszyny prowadzone
 • 36 m-cy użytkowania -maszyny samojezdne
  +

 

 

szerokość pracy [mm]
650
wydajność maszyny [m²/h]
2600
zbiornik zanieczyszczeń [l]
40
dopuszczalne nachylenie [%]
10
maksymalna prędkość [km/h]
0-4
poziom hałasu (EN 60704) [db (A)]
68
wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm]
1430/1000/660
waga maszyny (bez baterii) [kg]
75
pojemność baterii [V/Ah]
12/110
moc silnika trakcji [V/Hz - V/W]
12/600 V/W
rodzaj napędu
mechaniczny
średnica szczotki centralnej [mm]
500
średnica szczotki bocznej [mm]
380
silnik szczotki bocznej
mechaniczny
otrząsacz filtra
mechaniczny
rodzaj zbiornika zanieczyszczeń
tylny- manualny
powierzchnia filtra [m2]
2,5

Szczotka walcowa, szczotka bocznebaterie kwasowe 12V/110 ah, prostownik 12V.

PrintEmail
Description

 • 19 luty 2024

  Test porównanie szorowarek pionowych I-Mop NUC244NX Willmop

  To, która szorowarka pionowa będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, zależy od wielu czynników. Dokładnie przetestowaliśmy i oceniliśmy 5 szorowarek o wartości do 4500 EUR. Jeśli musisz dużo myć w ciasnych pomieszczeniach, to dobrym rozwiązaniem może być użycie szorowarki pionowej.

  Czytaj więcej…  
 • 27 grudzień 2023

  Producent maszyn czyszczących Comac

  Comac to wiodący producent profesjonalnych maszyn czyszczących. Jest to włoska firma z 40 letnia tradycją i jeden z największych na świecie producentów automatów do mycia podłóg.

  Czytaj więcej…  
 • 16 październik 2023

  WASH LIKE PRO, czyli jak pozyskać klienta na droższą usługę prania dywanów

  Klient, który nie widzi różnicy pomiędzy jakością usługi zawsze wybierze tę tańszą. Zatem zadaniem przedstawiciela handlowego firmy sprzątającej będzie wytłumaczenie tej różnicy. Można zrobić to na kilka sposobów - oto jeden z nich, chętnie wykorzystywany przez małe firmy sprzątające konkurujące z osobami dorywczo zajmującymi się praniem dywanów.

  Jedną z technologii prania dywanów jest pranie ekstrakcyjne. Na rynku usług piorących są dostępne jego 2 warianty:

  • pranie karcherem 
  • profesjonalne pranie ekstrakcyjne
  Czytaj więcej…  
 • 25 czerwiec 2023

  Jak zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej w Twojej organizacji?

  Personel sprzątający pełni kluczową rolę w utrzymaniu czystości, higieny i estetyki w różnych typach obiektów zarówno komercyjnych jak na przykład biura, hotele, zakłady produkcyjne jak i instytucjonalnych typu szkoły, urzędy czy szpitale. Jeśli jesteś szefem zespołu sprzątającego lub prowadzisz firmę sprzątającą zwróć uwagę, że dbanie o pracowników sprzątania przynosi wymierne korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji. Co więcej, naprawdę niewiele potrzeba, żeby zatrzymać pracownika sprzątającego na dłużej.

  Czytaj więcej…  
 • 11 czerwiec 2023

  Jak zachęcić administratora do zabezpieczenia podłóg elastycznych?

  Pracujesz w firmie sprzątającej? Sprzedajesz usługi sprzątania? Oto krótki poradnik dla sprzedawcy usług zabezpieczania podłóg, jak przekonać klienta, kierownika lub administratora obiektu do zakupu usługi polimeryzacji posadzek.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 583 520 973
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */