fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Zamiatarka comac cs 60 hybrid

zamiatarka-comac-cs-60-hybrid
zamiatarka-comac-cs-60-hybrid1
zamiatarka-comac-cs-60-hybrid2
zamiatarka-comac-cs-60-hybrid4
Maszyna zasilana silnikiem hybrydowym, szerokość pracy 1000 mm, wydajność 4600 m2/h

CS 60 to zamiatarki samojezdne z miejscem dla operatora, zaprojektowane z myślą o sprostaniu najróżniejszym wymogom stawianym podczas sprzątania, zapewniające wysoką wydajność. Ich szerokość robocza to 60 cm - w przypadku pracy z samą szczotką centralną, oraz 100 cm w razie użycia dwóch szczotek bocznych (opcja). Są przeznaczone zarówno do prac na zewnątrz budynków, jak i wewnątrz oraz gwarantują doskonałe rezultaty również na posadzkach z wykładziną.

 

Dostępne w wersji zasilanej akumulatorami (zamiatarka akumulatorowa -wersja B) lub z zasilaniem hybrydowym (zamiatarka hybrydowa -wersja Hybrid), łączącym akumulatory z silnikiem benzynowym. Nowy design zwiększa wygodę i zwrotność oraz umożliwia bezproblemową pracę w miejscach o przeciętnych gabarytach, jak również tam, gdzie trudno się poruszać. Podczas pracy operator sprawuje nad zamiatarkącałkowitą kontrolę dzięki pełnej widoczności całego obszaru roboczego. Pomaga mu w tym również nowa kierownica z wbudowanymi przyciskami sterowniczymi, dzięki której korzystanie z funkcji jest szybsze, bardziej intuicyjne i nie grozi rozproszeniem uwagi. Dostępne z filtrem panelowym do zadań standardowych lub z filtrem materiałowym, zapewniającym optymalne rezultaty filtrowania również w pomieszczeniach o bardzo wysokim stopniu zapylenia.

Zalety maszyny

 

Dzięki technologii hybrydowej zamiatarka działa nieprzerwanie przez 7,5 godziny!
W czasie gdy CS 60 Hybrid pracuje na silniku benzynowym, ładują się akumulatory: w ten sposób, jednym obrotem klucza można przejść z zasilania benzynowego na elektryczne i pracować ciszej, bardziej ekologicznie i taniej!

Nowa kierownica z wbudowanymi przyciskami sterowniczymi została zaprojektowana w celu zapewnienia ergonomii i pełnego panowania nad zamiatarkąpodczas jazdy, bez rozpraszania uwagi.

 

Obniżony podest i dostępność z obu stron sprawiają, że zamiatarka przemysłowaCS 60 jest wyjątkowo komfortowa i umożliwia wygodne zajęcie miejsca na fotelu, bez wysiłku.

Zbiornik o pojemności 65 litrów można łatwo i bez wysiłku zdjąć oraz opróżnić.

 

Szczotkę centralną można zdjąć bez użycia narzędzi.

Zamiatarka samojezdna CS 60 jest dostępna z filtrem panelowym do zadań standardowych lub z filtrem materiałowym, zapewniającym optymalne rezultaty filtrowania również w pomieszczeniach o bardzo wysokim stopniu zapylenia.Zamiatarka CS 60 jest dostępna z filtrem panelowym do zadań standardowych lub z filtrem materiałowym, zapewniającym optymalne rezultaty filtrowania również w pomieszczeniach o bardzo wysokim stopniu zapylenia.

 

Nowe wyposażenie, takie jak przycisk awaryjny, hamulec bezpieczeństwa oraz reflektory ledowe zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Podwozie i wszystkie komponenty są całkowicie zabezpieczone przez konstrukcję zewnętrzną, chroniącą je przed uszkodzeniem z powodu przypadkowych uderzeń, a co za tym idzie, również przed kosztami napraw specjalnych.

 

 

szerokość pracy [mm]
1000
wydajność maszyny [m²/h]
4600
dopuszczalne nachylenie [%]
10
maksymalna prędkość [km/h]
4,8
wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm]
1455/1030/845
wymiary skrzyni bateryjnej (dł/wys/szer) [mm]
270/240/360
waga maszyny (bez baterii) [kg]
175
pojemność baterii [V/Ah]
2 x 12/55
moc silnika trakcji [V/Hz - V/W]
24/300 V/W
pojemność zbiornika na odpady [l]
65
średnica szczotki centralnej [mm]
600
średnica szczotki bocznej [mm]
400
rodzaj zbiornika zanieczyszczeń
manualny
powierzchnia filtra [m2]
3,2
moc silnika szczotki centralnej [V/W]
24/380
moc silnika szczotki bocznej [V/W]
24/80
moc silnika [kM]
4,8


  • Zamiatarka Comac CS 60 Hybrid


  • filtr panelowy


  • szczotka centralna (437902)


  • szczotka boczna (437874)


  • silnik spalinowy


  • bateria szybkiego ładowania


  • tylne koło pneumatycznePrintEmail
Description

 • 17 kwiecień 2024

  Czy dezynfekcja wodą ozonowaną może działać przy czyszczeniu saun i jacuzzi?

  Tak, wyniki badań wskazują, że dezynfekcja wodą ozonowaną może skutecznie pomóc w czyszczeniu saun i jacuzzi/wann z hydromasażem.

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni w basenach

  Stosowanie wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni basenów niesie ze sobą kilka korzyści:

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania ozonu wodnego do dezynfekcji powierzchni?

  Ozonowanie oferuje kilka korzyści w zakresie dezynfekcji powierzchni

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy generatory wodnego ozonu mogą zastąpić środki dezynfekcyjne w szpitalach?

  Tak, generatory wodnego ozonu takie jak Sanzonate Aquaflow mogą skutecznie zastąpić tradycyjne środki dezynfekcyjne w szpitalach i innych placówkach medycznych. Woda ozonowana wykazuje silne właściwości dezynfekujące i aseptyczne, dzięki czemu może być wykorzystywana do utrzymania wysokich standardów czystości i higieny.

  Czytaj więcej…  
 • 19 luty 2024

  Test porównanie szorowarek pionowych I-Mop NUC244NX Willmop

  To, która szorowarka pionowa będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, zależy od wielu czynników. Dokładnie przetestowaliśmy i oceniliśmy 5 szorowarek o wartości do 4500 EUR. Jeśli musisz dużo myć w ciasnych pomieszczeniach, to dobrym rozwiązaniem może być użycie szorowarki pionowej.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */