fbpx
Wróć do: Mopy profesjonalne

Mop nożycowy akrylowy do zamiatania 100cm Filmop

mop-akrylowy-nozycowy-100cm-1
mop-akrylowy-nozycowy-100cm-2

Mop nożycowy z wkładem akrylowym do zamiatania podłóg 100cm

Mop nożycowy włoskiej firmy o maksymalnej szerokość roboczej 160 cm z wkładem akrylowym. Przeznaczony do zamiatania hal oraz dużych powierzchni.

Jest to mop wykorzystywany do zamiatania podłóg w szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, marketach i magazynach, salach sportowych i tanecznych. Podczas zamiatania nie wzbija kurzu tak jak zwykła miotła.

Zamiatanie mopem nożycowym odbywa się tak jak mycie podłogi na mokro - nie odrywając mopa od powierzchni podłogi. Dzięki temu zamiatane pomieszczenia nie są zakurzone, kurz nie osiada na półkach, parapetach, framugach drzwi, rantach obrazów i poręczach. Świetnie zbiera kurz, duże ilości piasku, śmieci i odpadków.

Mop nożycowy stosowany jest również do doczyszczeń pobudowlanych. Idealny do zamiatania paneli podłogowych i parkietów. Dzięki dużej szerokości zamiata łatwo i szybko - co najmniej 5 razy szybciej i dokładniej niż tradycyjna miotła. Niebieski wkład akrylowy można łatwo ściągnąć ze stelaża i wytrzepać z kurzu. Wkład można wielokrotnie prać.

SKŁAD ZESTAWU

  • wkład akrylowy (100 x 13 cm) szt. 2
  • stelaż nożycowy (100 x 9 cm)
  • uchwyt do stelaża (132cm)
PrintEmail
Description