fbpx
Wróć do: Odkurzacze do drobnych pyłów

Numatic SSTD750 odkurzacz segregujący zabrudzenia

Numatic_SSTD_750_50697a16acf82.jpgNumatic_SSTD_750_50697a16acf82.jpg
Odkurzacz przeznaczony do środowiska zapylonego, gdzie wymagana jest dobra filtracja połączona z segregacją odpadów. Idealny do prac budowlanych gdzie mamy do czynienia z zabrudzeniami o bardzo odmiennej granulacji.

Odkurzacz wyposażony jest w dwa silniki oraz dwa zbiorniki 35 oraz 15 litrów, co umożliwia segregację zabrudzeń na większe przedmioty oraz drobne pyły. System gwarantuje jednakową siłę ssania przy różnym poziomie napełnienia odkurzacza.

pokaz_zapytanie

Przeznaczony do środowiska zapylonego, gdzie wymagana jest dobra filtracja połączona z segregacją odpadów. Jest to maszyna idealna do prac budowlanych gdzie mamy do czynienia z zabrudzeniami o bardzo odmiennej granulacji. Odkurzacz posiada trzy poziomy filtracji. Znajdująca się u dolnej części specjalna komora z wbudowanych mechanicznym filtrem cyklon, stanowi pojemnik na większe zabrudzenia, mniejsze zabrudzenia zbierane są w worku papierowym w górnej komorze. Silniki dodatkowo chronione są dzięki filtrom materiałowym. Dolna komora zbiornika wymaga regularnego opróżniania i potrafi się zapełnić kilkukrotnie przy prawie pustej komorze górnej. Osprzęt wymaga dopasowania przez specjalny personel doradczy. Kompatybilne worki papierowe NVM2BH.


Odkurzacz dostarczany bez akcesoriów.
Zalecane opcje wyposażenia:
BB5 38mm, CC6 51mm, CC0 51mm lub G1 76mm

 

DANE TECHNICZNE:
Silnik: 2400W
Przepływ powietrza: 80l/s
Podciśnienie: 2600mm
Poj.na większe zanieczyszczenia: 35L
Poj. na drobne pyły: 15L
Przewód: 11,5m
Waga 30,3kg
Wymiary: 1010x500x490mm


Odkurzacz NIE MOŻE BYC WYKORZYSTYWANY do zbierania substancji łatwopalnych i wybuchowych jak np. grafit, pył lakierniczy powstały po szlifowaniu lakierowanego drewna czy elementy drewniane pokryte świeżym lakierem.

gwarancjahaerson dostarczamyhaerson szkoleniehaerson serwishaerson

PrintEmail
Description