fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Szorowarka walcowa multiwash pro 340 z pompą

multiwash-pro-truvox-maszyna-czyszczaca-szorowarka-5
multiwash-pro-truvox-maszyna-czyszczaca-szorowarka
multiwash-pro-truvox-maszyna-czyszczaca-szorowarka-2
multiwash-pro-truvox-maszyna-czyszczaca-szorowarka-1
szorowarka-walcowa-multiwash-pro-340-z-pompą1
Najcichsza szorowarka walcowa do czyszczenia wykładzin dywanowych w hotelach i płytek basenowych na basenach

Szorowarka walcowa TRUVOX Multiwash PRO 340 ze spryskiwaczem

Szorowarka walcowa TRUVOX Multiwash rozwiązuje problemy z czyszczeniem wykładzin dywanowych w hotelach i innych obiektach. To jedyna szorowarka, która czyści wykładziny tak cicho, że personel może pracować nią nawet rano bez obawy o spokojny sen gości.

Dodatkowo po zmianie szczotek (zmiana trwa 30 sekund bez użycia narzędzi) na twardsze można tę szorowarkę walcową użyć na płytkach basenowych do usuwania kamienia oraz w innych obszarach np. kuchni restauracyjnej.

Wielofunkcyjna szorowarka walcowa TRUVOX Multiwash PRO 340 jest przeznaczona głównie do:

 • czyszczenia wykładzin dywanowych
 • doczyszczania antypoślizgowych płytek basenowych i kuchennych

Możesz ją również wykorzystać do:

 • czyszczenia strukturalnych podłóg elastycznych i z płytek 
 • czyszczenia stref wejściowych (listwowych wycieraczek obiektowych)
 • czyszczenia schodów ruchomych

Gdzie najczęściej sprawdza się szorowarka TRUVOX Multiwash PRO340?

 Szorowarka walcowa jest rekomendowana przez nas do czyszczenia podłóg w:

 • hotelach
 • basenach
 • restauracjach
 • przedszkolach
 • kuchniach przemysłowych
 • galeriach handlowych
 • klubach sportowych

Kto jest producentem szorowarki Multiwash?

Truvox International Ltd jest wiodącym światowym producentem i dostawcą maszyn do pielęgnacji podłóg dla obiektów komercyjnych i przemysłowych, z siedzibą w Southampton w Anglii.

Od wyprodukowania pierwszych elektrycznych maszyn polerskich na początku lat 60. XX wieku firma Truvox z powodzeniem rozszerzyła zarówno asortyment produktów, jak i zasięg geograficzny do punktu, w którym jest obecnie rozpoznawana w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jak wygląda serwis szorowarki Truvox?

Nieprawidłowa praca urządzenia lub awaria winna być zgłoszona do serwisu firmy AGAPIT - importera produktów marki Truvox za pomocą formularza. Po przyjęciu zgłoszenia koordynator serwisu kontaktuje się z uzytkownikiem w celu umówienia wizyty serwisowej. Serwis techniczny dojeżdża do klienta w celu diagnozy usterki i naprawy urządzenia.

Gdzie można zamówić pokaz szorowarki Multiwash?

Aby poznać zalety szorowarki walcowej Truvox Multiwash PRO340 warto umówić się na prezentację urządzenia. Wykonujemy je w całej Polsce. W celu umówienia się na prezentację możesz skorzystać z formularza ZAPYTAJ o PRODUKT na górze strony lub za pośrednictwem infolinii 505 300 009.

Szorowarka walcowa Multiwash Pro 340 z pompą to nowo zaprojektowana maszyna, która szoruje, myje i suszy podczas jednego przejazdu. Zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia, dzięki niej Twoje podłogi pozostaną czyste i suche, gotowe do chodzenia przez klientów i personel.

Dodatkowe zalety szorowarki po modyfikacji

Truvox International nieustannie ulepsza konstrukcyjnie swój model, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty i przewagę nad konkurencją. W efekcie najnowszych modyfikacji: 

 • Zwiększona średnica szczotek dla lepszej wydajności czyszczenia.
 • Znakomita wydajność ze zbiornikiem o pojemności 4 litrów, jeśli potrzebujesz więcej, dostępny jest opcjonalny zbiornik o pojemności 7 litrów.
 • Skuteczny na wszystkich rodzajach podłóg, od dywanów po twarde podłogi, od schodów ruchomych po maty wejściowe.
 • Pozostawia podłogi gotowe do użytku (suche) w ciągu kilku minut
 • Łatwo wyjmowane zbiorniki do szybkiego napełniania, opróżniania i czyszczenia.
 • Nowa konstrukcja jest łatwa w użytkowaniu i utrzymaniu.
 • Opcjonalne szczotki do dywanów, twardych podłóg, schodów ruchomych i kodowane kolorami, 

Specyfikacja techniczna:

 • szerokość pracy [mm]: 340
 • wydajność maszyny [m²/h]: 350
 • obroty szczotki [rpm]: 650
 • wymiary maszyny (dł/wys/szer) [mm]: 390/1111/450
 • napięcie / częstotliwość [V/Hz]: 230/50
 • długość przewodu [m]: 12
 • pojemność zbiornika [l]: 4
 • moc: 950W + pompa 26W
 • ilość szczotek: 2
 • nacisk na szczotkę/pad [g/cm2]: 190
 • poziom hałasu z odsysaniem [dB A]: 69
 • waga netto [kg]: 26,5

Zestaw zawiera:

Maszyna wyposażona w standardowe szczotki i pompę.

PrintEmail
Description


Urządzenia czyszczące

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą urządzeń czyszczących Numatic, produkowanych przez największego brytyjskiego producenta Numatic do profesjonalnego sprzątania. Sprawdź ceny i dostępność maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki do podłóg, odkurzacze profesjonalne do biur i hoteli, odkurzacze piorące oraz odkurzacze przemysłowe. Ważną część oferty stanowią również wózki hotelowe.

Firma Numatic jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń czyszczących do profesjonalnego sprzątania, wykorzystywanych głównie przez firmy sprzątające. Rokrocznie producent Numatic prezentuje swoje maszyny do czyszczenia podłóg i szorowarki jednotarczowe na targach międzynarodowych na największych metrażowo stoiskach, co świadczy o wielkości oferty oraz przewadze konkurencyjnej nad innymi firmami. Każdego dnia urządzenia czyszczące Numatic są morderczo eksploatowane i używane do sprzątania marketów, szpitali, szkół, magazynów, zakładów produkcyjnych, biur i hoteli.

Maszyny do czyszczenia podłogi

Urządzenia czyszczące Numatic przeznaczone są do szybkiego i skutecznego usuwania zabrudzeń. Każdy użytkownik urządzeń czyszczących Numatic docenia również łatwość obsługi oraz niskie wydatki eksploatacyjne. Jest to bardzo ważna cecha tych produktów, ponieważ dzięki temu sprzątanie i czyszczenie podłóg staje się tańsze i łatwiejsze. Pomimo wzrostu kursu finta brytyjskiego oraz ogólnego wzrostu cen urządzenia czyszczące Numatic są akceptowalne dla polskich odbiorców - firm i instytucji.

Mimo tego, iż urządzenia czyszczące są wytwarzane w Wielkiej Brytaniai (Anglii), charakteryzują się niskimi cenami w porównaniu do maszyn czyszczących konkurencji. I to jest właśnie główny powód, że w Polsce urządzenia czyszczące Numatic biją rekordy popularności. Nie dziwi wcale fakt, że w każdej polskiej gminie czy nawet małym miasteczku użytkowanych jest przynajmniej kilka lub kilkanaście maszyn czyszczących, szorowarek czy odkurzaczy.

Jaka maszyna do czyszczenia podłóg?

Utrzymanie czystości i mycie podłogi nie jest jednak zadaniem łatwym i wymaga użycia narzędzia typu automatyczna maszyna do czyszczenia podłóg. Czystość podłogi jest w obiektach biurowych i noclegowych, a także szkołach, szpitalach i urzędach kwestią o podstawowym znaczeniu. Z jednej strony świadczy to o prestiżu miejsca, podejściu do klienta, petenta czy, mówiąc najszerzej, użytkownika obiektu, a z drugiej jest wyrazem dbałości o stan techniczny budynku: zanieczyszczenia wszystkich typów stanowią zagrożenie dla trwałości wykończenia posadzki. Za stosowaniem maszyn do czyszczenia podłóg przemawia również zwiększenie wydajności sprzątania oraz dbałości o poziom higieny podłóg biuriowych i posadzek magazynowych. 

Maszyny czyszczące do podłóg

Nikt nie ma wątpliwości że przez 20 lat obecności w naszym kraju urządzenia czyszczące Numatic stały się bardzo rozpoznawalnymi urządzeniami do profesjonalnego sprzątania. Szorowarki oraz automaty Numatic są poszukiwane i kupowane jako niezbędne maszyny do sprzątania w każdej profesjonalnej firmie usług porządkowych. Nasza firma Haerson Bartosz Wiśniewski jest dumna, że zdobyła autoryzację marki Numatic dzięki swojej jakości obsługi, szybkiemu serwisowi oraz taniej logistyce. Poniżej prezentujemy film o producencie Numatic - opowiadający o firmie, produkcji i testach urządzeń czyszczących, szorowarek i odkurzaczy. 

Urządzenia sprzątające Numatic cechują się prostotą konstrukcji, bardzo dobrymi efektami czyszczenia oraz niską ceną. Dzięki temu urządzenia do sprzątania Numatic zdobyły czołową pozycję w branży profesjonalnego sprzątania. Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili społecznościowych 

Jaka maszyna czyszcząca do podłóg?

Maszyny czyszcząca do podłóg sprawdza się tam, gdzie codziennie sprząta się obiekty o większej niż 200 m kw powierzchni. Ważne jest, aby w tych miejscach ograniczać ryzyko poślizgnięcia się na mokrej posadzce, a temu właśnie zapobiega proces osuszania. Automatyczna maszyna czyszcząca do podłóg szybko osusza powierzchnie wrażliwe na nasiąkanie, takie jak panele podłogowe lub parkiety (dotyczy to także parkietów zabezpieczonych żywicą epoksydową, na wypadek, gdyby warstwa ochronna uległa uszkodzeniu.

Maszyny do mycia podłóg

Podstawowym kryterium wyboru musi być użyteczność. Sprawdzanie ceny jest oczywiście potrzebne, natomiast maszyny do mycia podłóg nawet dosyć podobne do siebie mogą wykazywać pewne istotne różnice, które wpłyną ma ich możliwości. W przyapdku maszyny do mycia podłogi chodzi przede wszystkim o zasięg kabla w przypadku urządzeń zasilanych prądem sieciowym lub wytrzymałość baterii, a także o szerokość modułu roboczego. Cena, jakkolwiek oczywiście ma duży wpływ na ostateczną decyzję, powinna rozsądzać jedynie pomiędzy urządzeniami, których funkcjonalność jest zbliżona. W przeciwnym razie kupisz tanią, ale niepraktyczną maszynę do mycia podłóg. 

Jaka maszyna do mycia podłogi?

Przy zakupie warto także zwrócić na okres gwarancji oraz sposób realizacji reklamacji – czy dystrybutora dostarcza części zamiennych i świadczy usługi serwisowe u klienta, czy też trzeba uszkodzony sprzęt dostarczyć do punktu serwisowego, co jest z wielu powodów problematyczne. Warto przy wyborze posiłkować się opiniami innych użytkowników oraz zapoznać się z dokładną charakterystyką maszyny do mycia podłóg przygotowaną przez producenta. Taka informacja może dostarczyć danych, które z pozoru są nieistotne, lecz w przypadku konkretnych zastosowań mogą okazać się bardzo ważne.

Więcej na temat szorowarek do fug przeczytasz tutaj

 

Bezpłatna konsultacja Haerson

 • 20 czerwiec 2024

  Jak obsłużyć generator wody ozonowanej? Instrukcja obsługi Sanzonate

  Urządzenie Sanzonate służy do generowania wodnego ozonu NAO – roztworu do czyszczenia oraz dezynfekcji.

  Poniżej przedstawiamy instrukcję obsługi generatora Sanzonate Aquaflow

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy dezynfekcja wodą ozonowaną może działać przy czyszczeniu saun i jacuzzi?

  Tak, wyniki badań wskazują, że dezynfekcja wodą ozonowaną może skutecznie pomóc w czyszczeniu saun i jacuzzi/wann z hydromasażem.

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni w basenach

  Stosowanie wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni basenów niesie ze sobą kilka korzyści:

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania ozonu wodnego do dezynfekcji powierzchni?

  Ozonowanie oferuje kilka korzyści w zakresie dezynfekcji powierzchni

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy woda ozonowana może zastąpić środki czyszcząco-dezynfekcyjne w szpitalach?

  Tak, woda ozonowana wytwarzana przez generatory wodnego ozonu takie jak Sanzonate Aquaflow może skutecznie zastąpić tradycyjne środki dezynfekcyjne w szpitalach i innych placówkach medycznych. Woda ozonowana wykazuje silne właściwości dezynfekujące i aseptyczne, dzięki czemu może być wykorzystywana do utrzymania wysokich standardów czystości i higieny.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */