fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

maszyna czyszcząca do numatic tt 3450s Dla firm sprzątających oraz innych użytkowników na przykład firm remontowych, budowlanych, transportowych, które nie chcą inwestować w zakup maszyny czyszczącej oferujemy usługę wypożyczenia maszyny do czyszczenia. Koszt zakupu maszyny do sprzątania jest bardzo wysoki i opłaca się tylko w sytuacji, gdy z urządzenia będziemy korzystaj częściej niż raz w miesiącu. Dla firm i klientów lepszym rozwiązaniem będzie wynajem, czyli usługa wypożyczenia maszyny do mycia podłóg.

Może być to najem krótkoterminowy lub długoterminowy, czyli maszynę do mycia posadzek można pożyczyć na kilka dni. Wypożyczenie maszyny do czyszczenia posadzek na termin dłuższy czyli kilkanaście dni lub 1-2 miesiące nazywamy najmem długoterminowym, a zatem stawka dzienna będzie dużo niższa w porównaniu do wynajmu krótkoterminowego. Jeśli jesteś zainteresowany usługą wypożyczenia maszyny sprzątającej skontaktuj się z nami na nr telefonu 58 352 09 73 lub adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oferujemy do wypożyczenia następujące maszyny do sprzątania: odkurzacze piorące, szorowarki do podłóg, polerki i froterki, automaty szorująco-zbierające. Wszystkie maszyny sprzątające są produkcji angielskiej firmy Numatic, a zatem są sprawdzonej jakości i zapewniają dobrą skuteczność czyszczenia. Wszystkie maszyny do mycia podłóg możemy pomóc wyposażyć w odpowiednie akcesoria do czyszczenia, aby zapewnić maksymalną efektywność sprzątania. Najczęściej wypożyczaną maszyną czyszczącą do podłóg jest Numatic TT 3450, stary i sprawdzony, wysłużony automat czyszcząco-zbierający, zapewniający znakomite efekty czyszczenia na podłodze oraz odpowiednią wydajność pracy. 

https://www.haerson.pl/numatic-tt3450s-kablowa-maszyna-czyszczaca.html

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */