fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Koszt maszyny do mycia podłóg zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj maszyny, jej funkcje i wyposażenie, rozmiar, producent, jakość wykonania, a także dostępność na rynku. W zależności od tych czynników, ceny maszyn do mycia podłóg mogą się znacznie różnić. Oto przykładowe orientacyjne ceny maszyn do mycia podłóg w Polsce:

Najnowsze modele małych szorowarek do mycia bieżącego podłóg zaczynają się od około 20000 złotych. Dla przykładu możemy wskazać model maszyny czyszczącej NUC244NX firmy Numatic.

Małe, niewielkie maszyny do mycia podłóg, które nadają się do mycia podłóg na niewielkich powierzchniach w biurze, sklepach, przychodniach, restauracjach, przedszkolach kosztują od 12000 zł wzwyż. Tutaj najlepszym przykładem będzie model maszyny czyszczącej Numatic TT1840G.

Średniej wielkości maszyny do mycia podłóg, które są bardziej wydajne i skuteczne w czyszczeniu większych powierzchni, które spotykamy w szkołach, magazynach, szpitalach mogą kosztować od 20 000 złotych do 40 000 złotych.

Natomiast duże samojezdne maszyny do mycia podłóg z fotelem dla operatora, które są przeznaczone do użytku w halach przemysłowych lub galeriach handlowych, terminalach pasażerskich czy stadionach, mogą kosztować od 50 000 złotych lub więcej.

Jednak warto pamiętać, że koszt maszyny czyszczące to tylko jedna z wielu kwestii, jakie należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Koszty eksploatacji, takie jak koszty paliwa, wody i detergentów, koszty serwisowania, naprawy i wymiany części, a także koszty wynagrodzenia pracowników odpowiedzialnych za obsługę i konserwację maszyn, również powinny być uwzględnione przy planowaniu zakupu i użytkowania maszyny.

Najczęściej zadawane pytania na temat maszyn czyszczących do mycia podłóg:

 1. Jakie są korzyści z maszyn do mycia podłóg?
 2. Jakie są największe problemy z użytkowaniem maszyn czyszczących
 3. Co się zużywa najszybciej w maszynach czyszczących?
 4. Ile kosztuje maszyna do mycia podłóg?
 5. Jakie są koszty eksploatacji maszyn czyszczących?
 6. Dlaczego niektóre maszyny czyszczące nie myją dokładnie podłóg?
 7. Jak zbudowana jest maszyna do mycia podłóg
 8. Jak obsługiwać maszynę czyszczącą do mycia podłóg
 9. Co należy wiedzieć o maszynach do mycia podłóg przed dokonaniem zakupu?
 10. Czym się kierować przy zakupie maszyny czyszczącej?

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */