fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Zapraszamy do naszej wypożyczalni urządzeń czyszczących w Gdyni. W ofercie najmu znajdziecie zarówno maszyny czyszczące do podłóg jak i odkurzacze piorące do dywanów i tapicerki. Oferujemy wynajem maszyn czyszczących krótkoterminowy (na okres kilka-kilkanaście dni) oraz długoterminowy w zależności od potrzeb. Przykładowe stawki cenowe zostały umieszczone przy opisie każdego urządzenia. Podane kwoty są cenami orientacyjnymi do negocjacji. Każdy najem urządzeń czyszczących musi spełniać wymogi formalne. Wypożyczający jest zobowiązany wpłacić kaucję wg określonej dla danego urządzenia stawki cenowej oraz dokonać wpłaty za pierwszą dobę wypożyczenia urządzenia. Po krótkim przeszkoleniu przekazujemy urządzenie od odbioru. Zwrot maszyn czyszczącej z najmu odbywa się na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego, w którym opisujemy stan urządzenia w dniu zwrotu. Po podpisaniu protokołu wystawiamy fakturę. Pobrana wcześniej kaucja zostaje zwrócona w całości lub rozliczona według ewentualnych uszkodzeń spowodowanych przez użytkownika. Podano ceny netto.

 

 Numatic TT4045

automat szorująco-zbierający Numatic TT4045

Mała szorowarka automatyczna o zasilaniu kablowym, prowadzona ręcznie, jednocześnie myje i osusza podłogę. Szerokość czyszczenia 45 cm, 40-litrowe zbiorniki, wydajność maksymalna 1600 m kw. (praktyczna 800 m kw.)

kaucja 700 zł

stawka za pierwszą dobę 300, za każdą kolejną 150 zł

 numatic TT665

automat szorująco-zbierający Numatic TT665

Duża szorowarka automatyczna o zasilaniu kablowym, prowadzona ręcznie, jednocześnie myje i osusza podłogę. Szerokość czyszczenia 65 cm, 60-litrowe zbiorniki, wydajność maksymalna 2600 m kw. (praktyczna 1300 m kw.)

kaucja

700 zł

stawka za pierwszą dobę 400, za każdą kolejną 150 zł

 TTV5565

automat szorująco-zbierający TTV5565

Duża szorowarka automatyczna o zasilaniu bateryjnym, z własnym napędem, jednocześnie myje i osusza podłogę. Szerokość czyszczenia 65 cm, 80-litrowe zbiorniki, wydajność maksymalna 2600 m kw. (praktyczna 1600 m kw.)

kaucja

1000 zł

stawka za pierwszą dobę 500, za każdą kolejną 200 zł

 numatic TTV678

automat szorująco-zbierający Numatic Vario TTV678

Samojezdna maszyna czyszcząca do posadzek przemysłowych z przeznaczeniem do czyszczenia dużych hal, garaży, galerii handlowych. Zbiorniki o pojemności 110 litrów oraz szczotki szorujące o łącznej szerokości 85 cm. Pojemność baterii pozwala na nieprzerwaną pracę w ciągu 6-8 godzin.

ceny ustalane indywidualnie

 HFM1515

szorowarka jednotarczowa Numatic HFM1515

Ręczna szorowarka do doczyszczania podłóg, szerokość czyszczenia 45 cm, zasilana kablem. W razie potrzeby w zestawie oferujemy odkurzacz Numatic WV470-2 do zbierania wody.

kaucja 500 zł

stawka za pierwszą dobę 200 zł, za każdą kolejną 100 zł

 

szorowarka walcowa Duplex

Idealna maszyna do czyszczenia wykładzin i dywanów bez obawy o uszkodzenie runa. Świetnie wciera prespray do dywanów oraz mechanicznie usuwa zanieczyszczenia z wykładzin dywanowych. Nieodzowne urządzenie przy praniu dużych powierzchni.

kaucja 500 zł

stawka za pierwszą dobę 200 zł, za każdą kolejną 100 zł

 sabrina maxi

odkurzacz piorący Sabrina Maxi z podgrzewaczem wody

Duży ekstraktor piorący z podgrzewem wody do szybkiej i wydajnej pracy. Pompa wtryskująca o ciśnieniu 9 bar oraz 4,5 litrów wody na minutę zapewnia skutecznie pranie i płukanie wykładziny dywanowej. Podgrzewanie wody wspomaga proces rozpuszczania brudu. 30-litrowe zbiorniki dają przewagę nad mniejszymi ekstraktorami pod względem wydajności pracy.

kaucja 500 zł

stawka za pierwszą dobę 150 zł, za każdą kolejną 75 zł

 CTD570

odkurzacz piorący Numatic CTD570-2

Podstawowy odkurzacz piorący do profesjonalnego prania dywanów. Pompa 2 bary, 10-litrowe zbiorniki. Odkurzacz świetnie osusza dywany dzięki 2-turbinowej głowicy.

kaucja 500 zł

stawka za pierwszą dobę 150 zł, za każdą kolejną 75 zł

 

maszyna do czyszczenia schodów ruchomych

 

ceny ustalane indywidualnie

 

sprzęt do mycia okien wodą zdemineralizowaną

 

ceny ustalane indywidualnie

 • 17 kwiecień 2024

  Czy dezynfekcja wodą ozonowaną może działać przy czyszczeniu saun i jacuzzi?

  Tak, wyniki badań wskazują, że dezynfekcja wodą ozonowaną może skutecznie pomóc w czyszczeniu saun i jacuzzi/wann z hydromasażem.

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni w basenach

  Stosowanie wody ozonowanej do dezynfekcji powierzchni basenów niesie ze sobą kilka korzyści:

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Jakie są zalety stosowania ozonu wodnego do dezynfekcji powierzchni?

  Ozonowanie oferuje kilka korzyści w zakresie dezynfekcji powierzchni

  Czytaj więcej…  
 • 17 kwiecień 2024

  Czy generatory wodnego ozonu mogą zastąpić środki dezynfekcyjne w szpitalach?

  Tak, generatory wodnego ozonu takie jak Sanzonate Aquaflow mogą skutecznie zastąpić tradycyjne środki dezynfekcyjne w szpitalach i innych placówkach medycznych. Woda ozonowana wykazuje silne właściwości dezynfekujące i aseptyczne, dzięki czemu może być wykorzystywana do utrzymania wysokich standardów czystości i higieny.

  Czytaj więcej…  
 • 19 luty 2024

  Test porównanie szorowarek pionowych I-Mop NUC244NX Willmop

  To, która szorowarka pionowa będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, zależy od wielu czynników. Dokładnie przetestowaliśmy i oceniliśmy 5 szorowarek o wartości do 4500 EUR. Jeśli musisz dużo myć w ciasnych pomieszczeniach, to dobrym rozwiązaniem może być użycie szorowarki pionowej.

  Czytaj więcej…  

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */