fbpx
+48 609 133 034
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 YouTube  
kategorie produktów

Od kiedy prowadzimy szkolenia dla firm sprzątających?

Od wielu lat prowadzimy Akademię Profesjonalnego Sprzątania, w ramach której przekazujemy naszą wiedzę i doświadczenia praktyczne osobom szukającym szansy rozwoju w branży profesjonalnego sprzątania. Pierwsze takie szkolenie miało miejsce już w 2011 roku, natomiast od roku 2015 cyklicznie z reguły raz na kwartał prowadzimy otwarte szkolenia, na które może zapisać się każdy lub szkolenia zamknięte dedykowane dla wybranych firm lub instytucji. Czym jeszcze się zajmujemy w ramach Akademii?

Czym się zajmujemy w Akademii Profesjonanlnego Sprzątania?

Ale to nie wszystko, co robimy w ramach naszej Akademii. W międzyczasie testujemy różnego typu technologie sprzątania jak na przykład mopy, środki czystości, maszyny czyszczące i pady na różnego typu podłogach i posadzkach. W szczególności upodobaliśmy sobie analitykę sprzątania apartamentów i biur pod kątem wydajności i ekonomiki pracy. O wynikach tych analiz będziemy informować w naszych postach.

Co możemy zaoferować małym firmom sprzątającym?

Będzie to szczególnie przydatne osobom, które się zajmują sprzątaniem małych niewymagających obiektów i powierzchni, gdzie spotykają się z dużą konkurencją cenową i jakościową. W szczególności mamy dla tych osób wskazówki:

 • jak zwiększyć wydajność pracy,
 • jak podnieść cenę za swoje usługi,
 • jak zdobyć bogatszego klienta,
 • jak obronić cenę sprzedaży.

Dlaczego wierzymy w małe firmy sprzątające?

Ponieważ to wspaniałe doświadczenie, kiedy utrzymujemy kontakt z pozytywnymi ludźmi, którzy wierzą w swój biznes, wykonują ciężką fizyczną pracę i nie przepuszczą żadnej okazji do dalszego rozwoju. Mamy wielu znajomych, którzy zaczynali od zera, a dzisiaj spijają przysłowiową "śmietankę" ze swojej działalności w bardzo trudnej branży profesjonalnego sprzątania. To zaszczyt i przyjemność móc pomagać takim firmom. Kiedyś były małe, dzisiaj są duże.

W oczekiwaniu na kolejne publikacje z tej tematyki zostawiamy Was z kilkoma zdjęciami dokumentującymi naszą pracę.

zabrudzenia biurowe w korytarzu

polimeryzacja podłogi

środki powierzchniowo czynne

polimery do podłóg

akademia sprzątania

zabrudzenia na płytkach ceramicznych

doczyszczenie gresu

szkolenie pranie tapicerek i obić tapicerskich

Nowości

Masz pytania?
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Jak finansować zakup urządzeń czyszczących?
Skąd pozyskać środki?

+48 609 133 034
 • Producenci

 • Działamy w całej Polsce

  Działamy na terenie całego kraju

  Organizujemy pokazy na terenie całego kraju, skontaktuj się z nami

 • Nasi klienci

 • Certyfikat rzetelności

 • Działamy w na terenie całej Polski: Obsługujemy klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Tobie profesjonalną opiekę i doradztwo w zakresie urządzeń i maszyn czyszczących Numatic.
 • Obsługujemy klientów: Dostarczamy urządzenia i maszyny do sprzątania angielskiej firmy Numatic dla firm sprzątających, szkół, przedszkoli, sklepów i marketów, magazynów, hal produkcyjnych, hoteli, pensjonatów, restauracji,  ośrodków sportowych, budownictwa.
 • Serwis i naprawa urządzeń czyszczących: Nasi klienci korzystają z wykwalifikowanego serwisu maszyn czyszczących Numatic. Dysponujemy mobilnymi technikami wyposażonymi w części zamienne i akcesoria. Realizujemy również serwis Numatic Door-To-Door.
 • Sprzedajemy markowe produkty: W naszej ofercie znajdziesz uznane na świecie urządzenia i maszyny czyszczące angielskiego producenta Numatic. Możesz być pewien wysokiej jakości sprzętu do sprzątania ich bezawaryjnej pracy przez długie lata.
 • W naszej ofercie znajdziesz: urządzenia i maszyny czyszczące, mopy profesjonalne i wózki do sprzątania, szorowarki i polerki do czyszczenia podłóg, odkurzacze biurowe i hotelowe, odkurzacze piorące i przemysłowe.
 • Zapewniamy profesjonalne szkolenia i doradztwo: Jesteśmy od ponad 10 lat w branży profesjonalnego sprzątania. Prowadzimy szkolenia i zapewniamy doradztwo dla tych klientów, którzy chcą obniżyć koszty sprzątania i zwiększyć wydajność pracy.
/* */